Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 106 z 106
  1. #101
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    To Full Tilt by już zwinął interes, bo ponoć większość ich pros to fishe
    to juz predzej o pokerstars team pro bym powiedzial

  2. #102
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    źle to ubrałem w słowa ale chyba wiadomo o co chodzi ktos sponsorowany przez PS nie radzi sobie na PS...ktokolwiek by to nie byl czarny PR i tyle to tak jakby Marek Konradt reklamujący ING został bankrutem(głupie porównanie ale na lepsze mnie nie stac

  3. #103
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Ale czyms sobie musiał zasłuzyc na taki sponsoring bo chyba nie obsługą Country Managera po godzinach choc szczegółów pewnie nie poznamy.
    krawiec to a pewnoscia jeden z najlepszych graczy turniejowych w PL i to nie ulega watpliwosci. z twoich wypowiedzi w tym watku od poczatku mozna wyczytac lekka nutke zazdrosci, ale czy slusznie? moze napisz, dlaczego akurat PS powinien tobie zaproponowac podobny deal, zapewniam ze na pewno to gleboko przemysla

  4. #104
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Lol tu chodzi o jawnosc jak to pieknie brzmi, w takich sytuacjach room powinien jasno okreslic kryteria takiego sponsoringu.W koncu na ten sposnsoring składaja sie wszyscy gracze płacacy u nich rake nie mam nic do krawców ani krawcowych ale postawa roomu wobec swoich graczy w takich sytuacjach jest conajmniej dyskusyjna.Byc moze jestem wybredny ale nie przepadam za takimi standardami wiec juz podziekowałem za gre w tej firmie co nie zmienia faktu ze mam prawo wyrazac swoje opinie na ten temat mimo ze moje ambicje nie siegaja az tak daleko jak niektórych przedsawicieli biznesu tekstylnego

  5. #105
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Maciek Zobacz posta
    Intelowiec, co chiałbyś usłyszeć ode mnie osobistego, zadaj pytanie odpowiem jeżeli tylko nie będzie to pytanie o sprawy firmowe, o których nie mogę mówić.
    Peace.
    Przepraszam, wiem, ze to nie Wasza wina. Zdenerwowalem sie troche dlugim brakiem odpowiedzi i lekka ignorancja. Pozdrawiam!

  6. #106
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Lol tu chodzi o jawnosc jak to pieknie brzmi, w takich sytuacjach room powinien jasno okreslic kryteria takiego sponsoringu.W koncu na ten sposnsoring składaja sie wszyscy gracze płacacy u nich rake nie mam nic do krawców ani krawcowych ale postawa roomu wobec swoich graczy w takich sytuacjach jest conajmniej dyskusyjna.
    Ja bym powiedział że nie. Płacąc rake nie dostajesz udziałów, więc nie jesteś częścią tej umowy. To że kupujesz często w Tesco nie znaczy że muszą się przed tobą tłumaczyć jak chcą kogoś przyjąć do pracy.