Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Apropo dzialu strategia i taktyka to nie uwazam zeby starzy gracze mieli sie tam udzielac w partiach poczatkujacych. Graja na zupelnie innym poziomie i nie maja pojecia jak wyglada gra na niskich stawkach, grali tam lata temu i troche sie pozmienialo wiec ich analiza nie bedzie adekwatna. To nowi gracze powinni sami miedzy soba dyskutowac i dociekac bledow, to jest najlepszy sposob na nauke.

    Problemem jest to ze wiekszosc woli wytykac bledy w nieprzyjemny sposob i bluzgac wszystkich od donkow.

    Zadam takie pytanie. Ilu z was napisalo na czacie komus w trakcie gry ze jest idiota? No wlasnie, to jest najgorsza rzecz jaka mozna zrobic. Zupelnie tego nie rozumiem i czesto prostuje osobe ktora napisala do kogos ze zagral jak idiota. Przeciez nie chcemy nikogo uczyc, poprawiac jego gry, najlepiej napisac ze zagral super i czychac na jego kolejny blad zeby zabrac mu kasiore, przeciez na tym polega poker. Jakby wszyscy byli zajebisci to nie byloby sensu grac tak?

    To tak odemnie zeby kazdy sie walna w piers i sam sie zastanowil czy postepuje zgodnie ze swoim "Pokerowym Dekalogiem".

    Pozdrawiam, Tompkins

  2. #32
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Apropo dzialu strategia i taktyka to nie uwazam zeby starzy gracze mieli sie tam udzielac w partiach poczatkujacych. Graja na zupelnie innym poziomie i nie maja pojecia jak wyglada gra na niskich stawkach, grali tam lata temu i troche sie pozmienialo wiec ich analiza nie bedzie adekwatna. To nowi gracze powinni sami miedzy soba dyskutowac i dociekac bledow, to jest najlepszy sposob na nauke.
    To naprawdę ABC tak się zmieniło przez te kilka lat?

    Sorry, ale to jedna z większych głupot jakie usłyszałem.

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Skoro to jest ABC, to tym bardziej nie widze potrzeby angazowania sie doswiadczonych starych graczy.

    Zreszta ciezko jest analizowac cos co gra sie jak ABC.

    Poza tym piszemy tu o nie trollowaniu i poprawie forum a Ty od razu mnie obrazasz.
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 31-01-2009 o 22:52

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Dziwne że Mash który w dziale taktyka wielokrotnie wypowiada się jedynie komentarzem 'lol' zabrał tutaj głos. Co do tlpoker to jest tam jeszcze większy syf, dlatego sam poprosiłem o zlikwidowanie mojego konta żebym przestał tracić czas na beznadziejne tematy.

    Wracając do tematu, wydaje mi się że główną przyczyną są ciagłe kłótnie użytkowników, jestem za tym aby za każdy post w innych działach niż taktyka czy poker na zywo, który nie wnosi nic do tematu był tygodniowy ban.
    Chcialem sprostowac to co napisal Stanko, poniewaz wedle moich odczuc obraza to serwis ktory prowadze.

    Stanko na TLpoker wielokrotnie dostawal bany ( dokladnie 4 razy ) na okres 1-2 dni, potem dostal bana na 2 tygodnie za nieprzerwane ( pomimo ostrzezen ) 'trollowanie' na stronie, oraz postawione mu zostalo ultimatum.

    Niestety, po 2 tygodniach bez poprawy podjelismy wspolna decyzje o permanentnym zbanowaniu uzytkownika "Stanko" z naszej strony.

    I 'syf' byl wlasnie z powodu tematow Pana Stanko.
    Dla zainteresowanych polecam przejrzenie chociazby ostatnich 100 postow ( wszystkie podobnej trescie ) w/w osoby.

    Pozdrawiam,
    Defrag.

    ---
    edit: *na = za.
    Ostatnio edytowane przez DeFraG ; 31-01-2009 o 23:36

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    To i ja sprostuję bo specjalnie zacząłem prowokować w tematach ponieważ nikt nie chciał skasować mojego konta i bloga, o co wielokrotnie prosiłem. Nie chciałem mieć nic wspólnego z serwisem który z każdym tygodniem niestety obniżał swój poziom. Zresztą jak jest obecnie na tlpoker każdy widzi, odkąd przestałem wrzucać swoje rozdania nie ma tam nic ciekawego poza kilkoma blogami. Newsów brak lub ukazują się kilka dni po tym jak je przeczytam na pokertexas. Brak merytorycznej dyskusji w tematach, tylko ciągła nagonka na ludzi. Tyle na ten temat.

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Zbyt dużo trollowania oraz ogólny brak szacunku u innych użytkowników powinien skutkować blokadą dostepu do poważniejszych działów.
    no to fajny nick sobie wybrales w takim razie

  7. #37
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    To i ja sprostuję bo specjalnie zacząłem prowokować w tematach ponieważ nikt nie chciał skasować mojego konta i bloga, o co wielokrotnie prosiłem. Nie chciałem mieć nic wspólnego z serwisem który z każdym tygodniem niestety obniżał swój poziom. Zresztą jak jest obecnie na tlpoker każdy widzi, odkąd przestałem wrzucać swoje rozdania nie ma tam nic ciekawego poza kilkoma blogami. Newsów brak lub ukazują się kilka dni po tym jak je przeczytam na pokertexas. Brak merytorycznej dyskusji w tematach, tylko ciągła nagonka na ludzi. Tyle na ten temat.
    Chyba raczysz zartowac.

    Poziom serwisu spadl do zalosnego poziomu z powodu Twoich postow, ktore nie wnosily nic, a tylko prowokowaly ludzi. Niestety ulegali emocjom i odpowiadali na posty.
    Na szczescie dzieki zakonczonej 'wspolpracy' poziom serwisu wrocil do normy i dyskusja jest ok.

    Bany, ktore otrzymales byly na przelomie 3 miesiecy, wiec komu tutaj wciskasz kit.

    Odkad przestales wrzucac swoje rozdania, rzeczywiscie jest mniej ciekawie, bo nie mozna sie posmiac.
    W koncu nie codziennie mozna zobaczyc 50 rak z bad beatami od tej samej osoby i pod kazda podpis 'k(%%@ ile mozna', lub poczytac o znikajacym bankrollu 15k$+.


    Stanko btw, jak chcesz sie bawic w flame fiesta i mnie prowkowac, to moze podamy linki do grona tematycznego na serwsie 'grono.net' gdzie niejaki Bartek bardzo sie chwalil jak to gra w EPT?
    Jak chcesz byc brutalny ( i klamliwy ) to miej na uwadze, ze bedac moderatorem serwisu na ktorym pisales przez dlugi czas mam znacznie wiekszy arsenal do wykorzystania.

    I pamietaj, anonimowosc w internecie to mit.
    Ostatnio edytowane przez DeFraG ; 02-02-2009 o 00:05

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez DeFraG Zobacz posta
    [...]
    Stanko btw, jak chcesz sie bawic w flame fiesta i mnie prowkowac, to moze podamy linki do grona tematycznego na serwsie 'grono.net' gdzie niejaki Bartek bardzo sie chwalil jak to gra w EPT?
    Jak chcesz byc brutalny ( i klamliwy ) to miej na uwadze, ze bedac moderatorem serwisu na ktorym pisales przez dlugi czas mam znacznie wiekszy arsenal do wykorzystania.

    I pamietaj, anonimowosc w internecie to mit.it.
    Mam nadzieję, że jednak nie tak wygląda u was ochrona danych użytkowników :/

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    Mam nadzieję, że jednak nie tak wygląda u was ochrona danych użytkowników :/
    Nie chodzi o zawartosc danych z serwisu, bo sa one ogolno dostepne - kazdy moze wpisac w wyszkuwiarce na stronie nazwe uzytkownika, ktorego posty chce zobaczyc i otrzyma jego ostatnie 25/50/100 wpisow ( wedle zyczenia ).
    Chodzi po prostu o to, ze duzo bardziej zdaje sobie sprawe z zawartosci jego 4000 komentarzy niz ktokolwiek inny jako osoba, ktora monitorowala strone na biezaco.

  10. #40
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Panowie i Panie, konczymy offtopa, wracamy do sedna, postaram sie jutro wrzucic jakis post w SiT na wzor tego z 2+2 i oczywiscie starac sie go przestrzegac. Niestety w weekend mialem spore problemy z forum, do tego wyjechalem i nie bylo na to czasu. Mam nadzieje ze teraz bedzie juz ok.