Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No właśnie, jeśli spojrzeć na
    Postów: 4049
    to wyjaśnienie wydaje się dość pokrętne

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no analizowanie rozdania wymaga jednak troche wysilku i przemyslenia

    dla mnie to zupelnie cos innego niz innego typu posty

    a na 4 tys postow ile bylo w dziale strategia ? 100 ?

    pozatym pozostanmy przy tym ze wiekszosci nie chce sie analizowac rozdan bo to jest malo przyjemne

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    9
    Gówniane czy nie, szkoda że się nikomu nie chce.
    A jeśli są to "gówniane rozdania", to warto chociaż o tym napisać wtedy w dwóch zdaniach i już. Nie dla każdego,szczególnie początkującego są to gówniane rozdania.
    Dla mnie jak na razie każde rozdanie jest ciekawe

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Popieram przedpiszcę. Nie ma nic głupszego, niż komentowanie rozdania w strategii i taktyce w stylu "omg", "lol", albo "totalnie zjebałeś".

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Akurat 'totalnie zjebales' nie jest zlym komentarzem

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Mysle, ze dobrym rozwiazaniem byloby premiowanie przez Doliego uzytkownikow, ktorzy pomagają w strategii i taktyce - mysle ze bez problemu moglby sie dogadac z jakims roomem odnosnie nagrod, tylko chyba spoczął na laurach

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No był przecież konkurs na post miesiąca, tylko nie wiadomo czemu umarł śmiercią naturalną...

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Akurat 'totalnie zjebales' nie jest zlym komentarzem
    Oczywiście, że jest. Wartościowym komentarzem jest "Totalnie zjebałeś, bo...". "Totalnie zjebałeś" jest do natychmiastowego wykasowania.

  9. #29
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Widzę, że nie tylko mi się zebrało na reformę.

    No więc jeżeli chodzi o zasady, to wydaje mi się, że to będzie dobry przykład:
    NOOBS, READ THIS BEFORE POSTING - Two Plus Two Poker Forum

    Chyba tak powinno mniej więcej być w dziale strategii. Szczególnie dotyczy to graczy micro (do których sam się zaliczam). Tzn. jeżeli nie będzie głupich pytań typu: miałem seta, zrobiłem push, przeciwnik wszedł, a na turnie pokazała się karta dająca mu wyższego seta. Czy dobrze zrobiłem?
    Wiadomo, że jest wiele beznadziejnych rozdań, które tylko dla kompletnie początkujących stanowią "poważny problem".
    Może wtedy zamiast komentarzy powinna być niewielka podkategoria archiwum z najbardziej typowymi rozegraniami, do której taki delikwent byłby odsyłany ze swoim konkretnym problemem.
    Nie zmienia to jednak faktu, że jest też sporo sensownych rozdań, w których ktoś się stara wszystko dokładnie wyjaśnić, a mimo to dostaje odpowiedź właśnie w stylu: spierdoliłeś to.

    I jeszcze chyba najważniejsze: co z tymi lolami babolami.
    Po pierwsze dużo zależy od moderatorów. Powinien być jakiś punkt mówiący, że takie posty będą kasowane. Oprócz tego POWINNY BYĆ KASOWANE. Dotyczy to także tematów s tylu: daj dolara albo pytam jako 1500 osoba jakie książki i pokerroomy polecacie, bo nowy jestem i nie wiem. Bo z tego co widzę, to napisać sobie regulamin to jedno, a egzekwować to drugie.
    W końcu co mi - jako zwykłemu użytkownikowi - da, że ktoś dostanie ostrzeżenie za to, że cytuje jakiś wielki post i pod nim pisze "hahahahahaha LOL LOL LOL".
    Bez znaczenia czy dostanie ostrzeżenie czy nawet bana, to i tak będę się musiał przez to przebijać.
    Co do oceniania, to chyba skoro można oceniać gwiazdkami tematy, to i z oceną użytkowników nie powinno być problemu.
    To, że ktoś robi wielkie historie o tym, jakie to prawie niemożliwe grać na aż DWÓCH stolikach na raz to jego sprawa.
    Ale niby dlaczego miałbym o tym czytać w np. "strategii i taktyce"?
    Dlatego o danym użytkowniku powinien decydować system aprobaty/dezaprobaty dla tego co robi, a nie to, czy ma 5 czy 25K postów.
    Z drugiej strony jeżeli teraz (podobno) za rzetelne komentarze i wiedzę się płaci, to może trzeba wprowadzić jedną zasadę w regulaminie"
    1. Róbta i piszta co chceta, byleby w co trzecim poście coś o kartach było.
    Sprawa jest otwarta, bo wszyscy decydujemy o tym, w którą stronę będzie to dalej podążać.
    Na pewno od moderatorów także zależy czy jak grzyby po deszczu będą wyrastały nowe Jasie Śmietany, czy będzie się ich na wstępie ścinało tuż przy samej d!
    pozdr

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    9
    Dobrze powiedziane i z sensem. Dobry pomysł z wprowadzeniem faktycznie takiego archiwum z oklepanymi zagraniami,gdzie każdy początkujący i w tym pewnie i ja mógłby sobie zajrzeć i przejrzeć jakieś standardy.
    Jak dla mnie dział Strategia i Taktyka powinien być jak najbardziej rozwinięty na tym forum, a niestety raczej jest bliski temu drugiemu krańcowi.