Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Też popieram tą inicjatywę...
    A jeśli napiszę tylko, że pisze się "tę" a nie "tą", to dostanę warna?

  2. #12
    wydaje mi sie ze wlasnie takie posty zasmiecaja to forum. rozumiem ze mozesz na cos zwrocic uwage jak masz cos do powiedzenia, ale wrzucanie posta ktory nic nie wnosi to zwykly smietnik.

    edit. skasowalem ta czesc posta, bo sie tu zaraz offtop zrobi.
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 27-01-2009 o 14:22

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Jakiś system punktowania by się przydał, ale nie sądzę, aby to wiele zmieniło. Raz, że jest konkurencja ze strony innych for/portali i część ludzi tam odpłynęła, a dwa, że tym którzy zostali najwyraźniej nie chce się już dyskutować. Przykładowo takiego Doliego to już od dawna nie widziałem w strategi i taktyce.

    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Dziwne że Mash który w dziale taktyka wielokrotnie wypowiada się jedynie komentarzem 'lol'
    Yep, mash, wybitny strateg i mistrz ciętej, merytorycznej, riposty. LOL, że tak powiem.

    PM z 17 grudnia 2008:
    Witam
    Jesli grasz na ONGAME to polecam ...
    Pzdr
    Pasiek
    Nigdy nie sądziłem, że wrócę do tej sprawy, ale jednak okazja się nadarzyła. Otóż Pasiek, ja to pie..lę takie rady, tym bardziej, że nigdy w moim "dorosłym" pokerowym życiu nie grałem i nie planuję grać na Ongame i nie przypominam sobie abym jakoś aktywnie udzielał się w wątkach dotyczących tej sieci.

    jdx

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No cóż ja coraz mniej się udzielam bo i coraz mniej gram, jakos ostatnio mi nie idzie :/, a jak mi nie idzie to robie dlugie przerwy. Moze niedlugo sprobuje wrocic do turniejowek i powrzucac/poudzielac sie w MTT

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    zeby nie bylo off topu to zgadzam sie z OP
    zreszta juz sam to powtarzalem

    podobnie jak ktos wyzej napisal ja rowniez ostatnio traktuje pokerzyste bardziej jako rozrywke etc

    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    dlatego sam poprosiłem o zlikwidowanie mojego konta żebym przestał tracić czas na beznadziejne tematy.
    LOL

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Zdecydowanie za mało piszecie w dziale MTT..
    Więc trzeba się posiłkować innymi forami, 2+2 itd.

    ale wiadomo, że wolałoby się czytać po polsku

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Nie ulega wątpliwości ,że od dłuższego już czasu to forum ma charakter typowo informacyjny jest takim słupem ogłoszeniowym z którego korzystają roomy, gracze oraz oczywiście sam Doli.Co bardziej kumaci użytkownicy pozakładali swoje serwisy i trzepią kapustę na właśną rękę trudno od nich oczekiwać aktywności na wysokim poziomie.Pisałem już w innym wątku ,że forum zmierza w kierunku w jakim podążył portal mecz.pl swego czasu kompendium wiedzy teraz niestety rynsztok i pożywka dla dzieci neo.Pewnie jeszcze jest szansa żeby coś z tym zrobić ale czy warto nie lepiej żeby zostało tak jak jest??Jak ktoś potrzebuje się rozwijać to ma płatne serwisy szkoleniowe więc nie widzę problemu.

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    9
    Mimo wszystko wolałbym, jako początkujący gracz szukający wielu pożytecznych informacji, aby to forum zmierzało jednak w inną stronę, w tą dobrą stronę.
    Tak z punktu widzenia nowicjusza, który znalazł to forum i stara/chce korzystać z informacji zawartych tu przez doświadczonych graczy.
    Nie podoba mi się za bardzo tendencja, którą tu opisujecie i miejmy nadzieję,że raczej to się zmieni.
    Forum i tak na razie daje mi dużo pożytecznych informacji, choć jest zauważalny zalew nic, nie znaczących postów.
    I apeluję, pewnie też i w imieniu wielu tutaj początkujących, o więcej aktywności w dziale Strategia i Taktyka i więcej bardziej wyczerpujących analiz, Tak Mi Dopomóż Bóg
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 28-01-2009 o 11:46 Powód: usunięty zbędny cytat

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Ale tak naprawde to chyba nic dziwnego kiedys bylo bardziej merytorycznie bo nie bylo innych portali po polsku tak scisle zwiazanych z pokerem a teraz jest ich wiele i kazdy ma kilku bardziej doswiadczonych grazcy jako zalozycieli badz aktywnych uczestnikow

    Pozatym jednak kto ma czas na wysilanie sie na jakas odpowiedz w dziale strategia ? nie tylko zabiera to czas ale w tym czasie mozna bylo by cos zagrac

    Altruizm niestety w dzisiejszych czasach zamiera :P

    Tymbardziej ze czesto autorzy watkow nie ulatwiaja sprawy zamieszczajac gownianie wklejone HH bez obróbki tak by szybko sie czytalo

    Pozatym moim zdaniem akurat wiele rozdan jest nudna/oczywista/nieciekawa w sensie ze nie sklaniaja do dyskusji ktos dostal top fulla w holdema i przegral z kareta i zastanawia sie czy moze jednak powinien grac ostroznie itd :P

    Niestety nie ma nic za darmo a najlepsze efekty mozna uzyskac samemu uczac sie grac :

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Pozatym jednak kto ma czas na wysilanie sie na jakas odpowiedz w dziale strategia ? nie tylko zabiera to czas ale w tym czasie mozna bylo by cos zagrac

    Altruizm niestety w dzisiejszych czasach zamiera :P
    LOL na przeanalizowanie rozdania nie ma czasu? To jakim cudem jest czas na pisanie pierdół i robienie offtopiców?