Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    17
    28-go też odpada, bo 02 Marca już się ustawiłem na Ligę w Szczecinie i ciężko będzie z czasem. W takim razie będę jutro z 1 kolesiem.
    Do zobaczenia

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez zizou Zobacz posta
    28-go też odpada, bo 02 Marca już się ustawiłem na Ligę w Szczecinie i ciężko będzie z czasem. W takim razie będę jutro z 1 kolesiem.
    Do zobaczenia
    no ja w szczecinie też zamierzam byc na paru ligach jak zaczen studia bo teraz przerwe miedzy semestralną mam to pewnie nie raz sie zobaczymy na turnieju. NIech wygra lepszy

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez Noe34 Zobacz posta
    no ja w szczecinie też zamierzam byc na paru ligach jak zaczen studia bo teraz przerwe miedzy semestralną mam to pewnie nie raz sie zobaczymy na turnieju. NIech wygra lepszy
    Jutro będzie mój debiut live (nie licząc gierek domowych z kumplami) a do tej pory tylko online, więc nie robię sobie dużych nadziei...ale niech wygra lepszy !

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Dzięki chłopaki za przybycie, zapraszam was teraz 28 lutego
    Pozdrawiam

    P.S
    Dobrze wam poszło tuż przed płatnymi miejscami

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    17
    Dzięki za grę. Świetna organizacja! Bardzo nam się podobało,no i fajna ekipa Mieliśmy jechać do Szczecina 02 Marca,ale do Kołobrzegu bliżej i lepszy termin,więc chyba wpadniemy 28-go. Będziemy w kontakcie.

    Pozdro!

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Nom wpadijcie na pewno zwiększycie poziom gry i liczbe graczy. Obyśmy mieli okazje spodkać się znowy przy finałowym stole Będę was all-inował pokolei hehe

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    W tabeli przedstawiam wyniki III kolejki jak i ranking ogolny.
    Do Masters awansuje 10 najlepszych z rankingu.


  8. #18
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez Noe34 Zobacz posta
    Nom wpadijcie na pewno zwiększycie poziom gry i liczbe graczy. Obyśmy mieli okazje spodkać się znowy przy finałowym stole Będę was all-inował pokolei hehe
    Hehe spoko teraz będziemy sporo lepsi, bo przyjedziemy w ciemnych okularach

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Dzis 21 gramy casha jak ktos chetny...

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    ...a moze jest ktos chetny na turniej w Szczecinskim kasynie? Dzisiaj gramy TH NL 330PLN...a pozniej oczywiscie cash games:]

    pozdrawiam