Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    7
    Nas jest dwóch , kazdy termin dobry chociaż najlepiej od poniedziałku do piatku od 18 do..........

  2. #12
    Blacktee - napisz na gg: 5132848 Pozdrawiam

  3. #13
    Coś się dzeje w Amnezji?

  4. #14
    Dzieje się, ale poziom jest mizerny, trzeba miec mocne nerwy zeby scierpiec te wszystki bad beaty. Mimo wszystko jest smiesznie, ale to nie poker. Jakby sie ekipa zebrala to mozemy zagrac 0.2/0.4. Ale bez niektorych "niesmiertelnych dobieraczy" Pozdro

  5. #15
    OK, jestem za. Jak będziecie grali NL40 to dajcie znać. Pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    7
    Witam. Gracie w Amnezji? Ile osob tam jest, w jakie dni, jakie stawki? A może ktos studiuje na PWSZ czy UAM w Kaliszu i gra w poksa? Ja mieszkam w aka przy UAM'ie i chetnie poznam osoby z Kalisza, ktore gaja w pokera online

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1
    Jaki jest przedział wiekowy garczy ?

  8. #18
    Siemka,
    Obecnie gramy stawki NL 40. Jeśli jest ktoś chętny na grą to proszę kontaktować się na mój mail, tj. michal.kominkiewicz@op.pl.
    Gra tylko dla osób pełnoletnich, większość graczy obecnie to przedział 20-25lat. Osoby, które do mnie napiszą będę informował o terminie gry.
    Pozdro

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    7
    witam ponawiam

    --------------------------------------------------------------------------------

    Witam
    Jeżeli byłoby z 8-10 chetnych to może mały turniej z wpisowym 200-300 lub inne propozycje

    Piszcie pozdrawiam

  10. #20
    Podciągam temat Gry się odbywają