Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Pytanie jak w temacie. W którym momencie są naliczane FPP (zasady naliczania znam)??. Jeśli pula kwalifikuje sie na 1FPP to:
    -czy dostają go wszyscy gracze, którzy uczestniczyli w grze w momencie rozpoczęcia rozdania (jeśli ktoś w trakcie rozdania nacisnął "sitting out" to też powinien wtedy dostać)
    -czy jest on naliczany zaraz po skończeniu rozdania (wtedy gdy ktoś był sitting out i w trakcie rozdania "wrócił do gry" to też powinien dostać
    -czy dostają go gracze którzy przez cały czas trwania rozdania kwalifikującego się do FPP byli w grze.

    Przez bycie w grze NIE uważam brania czynnego udziału w rozdaniu tylko siedzenie przy stole (NIE na sitoucie).

    Jest to dla mnie ważne bo ostatnio gram shortem i jak się podwoje to odchodzę i czasem gdy dochodzi do allinów (ja i ktoś jeszcze )i widzę że raczej mam wygrane to czasem już przed końcem rozdania naciskam "poza grą od nastepnego rozdania" i zastanawiam się czy wtedy dostaję FPP.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    w czwartki

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    w czwartki to ci kolega loda robi

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Gdzieś czytałem, że PS radzi nie zamykać stolika, tylko poczekać na sit-oucie do zakończenia rozdania, żeby dostać FPP, więc chyba tak.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    w czwartki to ci kolega loda robi
    Ale Adam teraz dales czadu
    No normalnie Wujek Staszek Mistrz Cietej Riposty!

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    Gdzieś czytałem, że PS radzi nie zamykać stolika, tylko poczekać na sit-oucie do zakończenia rozdania, żeby dostać FPP, więc chyba tak.
    Dokładnie, jest właśnie tak

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Należało się Mashowi, ciekawe pytanie i debilna odpowiedź.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ciekawe pytanie ? beznadziejnie nieistotne

    ile potencjalnie fpp moglby starcic w ciagu miesiaca na takich akcjach ? 100 -200 ? czyli jakies 2-4 $ majatek LOL

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Chyba żartujesz? 24x4x30x3,5=10k vpp czyli jakieś 150$ lekko licząc miesięcznie

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a 100x100 x 99 x 354 x 3,5 daje prawie 20 000 000 $ !!!!!


    Wiec rzeczywiscie sie wyglupilem