Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    daleko mi zawsze od robienia wielkiego halo z niczego,ale to co zrobilo PS plus to skurwysynstwo,zarejstrowalem sie(podalem numer karty,dane)na PS plus aby obczaic jakie maja filmiki i czy wogole maja z PLomaha i FR NL,a ze akurat jak pisalo ze jest darmowy trial 7 dniowy(jak to w zwyczaju trial znaczy darmowy okres probny na przetestowanie np. programu ktory po pewnym czasie traci aktywnosc lub wnosi zapytanie o kupno) no to czemu nie zobaczyc czy maja cos ciekawego,no i kurwa ostatnio patrze na konto w banku a tam pisze mi ze jakis czas temu po okresie 7 dni trialu dokonalem przelewu na PS plus,jakim prawem sami mi scaigneli pieniadze,a co wiecej jaka mam pewnosc ze nie oczyszcza mi konta,piepszeni naciagacze i oszusci

  2. możne po prostu bank (lub ty sam) dałeś zlecenie automatyczne

    wiem ze w Wowie coś takiego jest ze sami ci przedłużają konto o kolejny miesiąc i pobierają kasę z konta sami

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Prawdopodobnie w umowie na trial jest rubryka ze jezeli uzytkownik nie zrezygnuje sam przed uplywem 7 dni to automatycznie rejestruje sie na abonament.

    To normalna praktyka w internecie, nic szczegolnego.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Na deuces cracked jest/byl taki sam trial. Nie wiem jak jest na Poker Savvy ale na dc informowali ze po 7 dniach sciagna kase jesli nie anulujemy platnosci.
    Jesli podajesz dane swojej karty to warto zawsze dokladnie przeczytac regulamin.

  5. #5
    dokładnie
    na CR jest coś takiego, że sam musisz do nich napisać, iż rezygnujesz ze subskrycji bo inaczej będą co miesiąc odciągać kasę.

  6. #6
    O ile pamiętam, tam było napisane, że ściągną kasę jeżeli obejrzysz jakiś film po siódmym dniu.

    Korzystałeś powyżej 7 dni z PS+?

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    trial nie ma nic do rzeczy...

    tak samo jak w każdym serwisie podając numery karty itd itp podajesz je po to żeby opłacać stały abonament...

    jeśli chcesz z niego zrezygnować robisz to przez zaznaczenie odpowiednich rubryk/napisanie maila i tyle - w innym przypadku co miesiąc automatycznie ściąga pieniądze z karty (jak to w każdej subskrybcji)

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Wszędzie jest tak samo - będą ci ściągać z karty kolejne pieniądze dopóki się nie wyrejestrujesz Stary numer, ale to raczej twoja wina

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    a dzieje sie cos jak na karcie nie ma juz ani grosza? bo mam na leggo podana karte netellera i niedlugo mija waznosc konta, moge miec saldo na netku ujemne?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    W każdej normalnej karcie nie uznają transakcji przy braku środków. Z uwagi na to iż karta Netellera jest mocno kombinowana obstawiam tylko na 95%, że nie przyjmą transakcji przy braku środków.