Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    Witam nie wiem czy piszę w dobrym wątku, ale mam parę fajnych zestawów pokerowych do sprzedania w niski9ch cenach


    zestaw zawiera
    żetony
    2 talie kart
    matę zieloną do gry
    5 kości
    żeton Dealer
    instrukcję do gry
    aluminiową walizeczkę
    kluczyki do walizki

    Cały zestaw to jedyne 49 Zł Zapraszam bo naprawdę warto.
    playpoker.com.pl


    Zapraszam

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    Co to za odmiana pokera, że kości są potrzebne?

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    a żetony 2 , 3 a może 5 sztuk ?? sory link jest

    Ładna reklama
    Ostatnio edytowane przez WUJEC ; 22-01-2009 o 18:27

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    Żadna reklama tylko propozycje. Mam kilka na wyprzedaży i po prostu informuje o tym na forum

    a co do kości, to są one w zestawie i tyle myślę że to zaleta a ni e wada że jest czegoś więcej

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    kości są w każdym zestawie . to normalne i nic w tym dziwnego

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    W sumie racja , ale nie w każdej walizce można znaleźć matę do gry Tak więc zapraszam

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    1. jeśli już to w bocznicy - bazarek
    2. po co mata skoro nie ma czym grać - żetony do jednej osoby i karty typu "nie rusz bo powyginasz"
    3. widocznie ktoś się zaopatrzył w jysk jak były po 30zł
    4. odradzam nawet początkującym

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    To jest Twoje zdanie, ja mam podobny zestaw już z 4 lata i jestem zadowolony, a tak apropo czy uważasz ze 200 żetonów to ilość dla jednej osoby, przecież jest różna kolorystyka i można rożnie je wartościować. Dobry z Ciebie gracz widzę w takim razie ehehehhehe

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gitter Zobacz posta
    czy uważasz ze 200 żetonów to ilość dla jednej osoby
    Jak do stołu siądzie 10 osób, to będzie 20 żetonów na osobę... Niezależnie od wartościowania gra będzie się opierała na wiecznym wydawaniu sobie reszty z pota i rozmienianiu...

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    Ok 10 osoób to rzeczywiście dużo , ale 6 swobosnie sobie pogra. Ci co zaczynają to z reguły wiem, ze jest im ciężko zebrać 10 znajomych do gry, bo po prostu w Polsce jeszcze aż tak nie jest to rozpropagowane. Ale jak mówie myślę ze 6 osób pogra przy tym zestawie bezproblemwo. No a pozatym w tym sprzęcie jest mata, której nie ma w przcietnym zesatwie do Pokera a ona jest bardzo przydatna. Co do żetonów to nie sądze ze można je połamać w jednej ręce, z weeskaczem mogę się założyć o wszytsko że nie połamałby ich nigdy bo one są poprostu zrbione z wartswy metalowej i pokrytę sa plastykiem. Myslę ze nie znalazł by się taki mocny by je zniszczyc. Naprawdę Polecam szczególnien że zestaw jet niedrogi