Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 64
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    Tak więc po napisaniu już pierwszego rozdziału powieści fantasy, mogę trochę odpocząć i zaprosić Was na playpoker.com.pl
    Zestawy specjalnie dla Was, do kupienia za niewielką cenę 49 zł.

    Zapraszam

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Czy można prosić o bana za spam (jeszcze by uszło) i obrażanie na wejściu innych użytkowników?

    ps. jdx, ty noobie

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    O qrde ale się przestraszyłem. Buuhahahahahhaha prosisz się żeby kogoś podjebać. Co za qrwa policyjne państwo. Człowieku zastanów się nas sobą. Czy aż taką wielką krzywdę Ci zrobiłem? Pamiętaj, że jest różnica między społeczniakiem a społecznikiem, Ty należysz do tych pierwszych. Zastanówcie się czy wywalić ten temat i robić Ban???

  4. #34
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Najpierw traktujesz wszystkich jak idiotów, wciskając na siłę swoje żetony, a potem rzucasz kurwami jak się okazuje, że komuś to się nie podoba. Zarejestrowaleś się tylko po to, żeby zarobić parę pln. Wyszło przez przypadek, że zacząłeś wyzywać wszystkich naokoło. Czy to dziwne, że nie mam ochoty Cię więcej tu oglądać?

    I nie masz się przestraszyć, tylko po prostu spierdalać.

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez grzesiek333 Zobacz posta
    Dzięki gitter za ofertę na forum. Chyba kupie ten zestaw, mój brat ma urodziny za tydzień, myślę że mu sie spodoba taki zestaw, szczególnie, że gra troche przezz net w pokera. Pozdrawiam
    Uehehe dobre Chlopak chyba mysli, ze tu dzieci na tym forum siedza

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    Mimo wszystko najważniejsze jest, że reagujecie na to. To dobitnie świadczy o waszym niskim poziomie intelektualnym. I o to właśnie chodzi, żeby debilom pokazać gdzie jest ich miejsce.


    "Uehehe dobre Chlopak chyba mysli, ze tu dzieci na tym forum siedza"

    Wiesz dzieci to za mało powiedziane, zwykłe gówniarstwo buhahaha.

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Kontakt:
    tel:0-604-278-444
    0-503-026-261
    e-mail: m.kuklewicz@op.pl
    wojter2@poczta.onet.pl
    gg:5325285
    5908098

    To twoje, czy komus robisz czarny pr? Nieczęsto bywam złośliwy, ale tym razem mam nadzieję, że harvestery docierają również na to forum. Jeszcze powtórzę:

    m.kuklewicz@op.pl
    wojter2@poczta.onet.pl

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ^^ niezle watek sie rozkreca Ale zetony niezle mu sie nawet sprzedaja ;P Znajduja sie chetni na ta super jakosc


    i podoba mi sie szczerosc tej wypowiedzi

    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta

    I nie masz się przestraszyć, tylko po prostu spierdalać.

  9. #39
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    0
    z całym szacunkiem dla was wszystkich, ale szczerze wam powiem, że mnie się ta propozycja właśnie przydała :P
    mam chłopaka, który uwielbia grać w pokera. Cała ta gra stała się jego hobby i pasją. I dalatego zapisałam się tutaj do forum zeby poszukać pomysłu na jakiś fajny prezent dla niego... i znalazłam także jak widać, może nie wszystkim takie wątki sie przydają i podobają, ale są na świecie ludzie, którzy dzięki takiemu ogłoszeniu mogą znaleźć cos dla siebie
    dzięki

  10. #40
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No, ale na tu na forum mamy takich ludzi, że jak widzą reklamę Vizira, to dzwonią do telewizji z pretensjami, że im ktoś kit próbuje wciskać