Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez WUJEC Zobacz posta
    kości są w każdym zestawie . to normalne i nic w tym dziwnego
    Sprostowanie: w kazdym chinskim zestawie

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    A co Ty myślisz, ze zestaw do pokera imitujący żetony i karty na przykład z EPT, to gdzie został zrobiony??? Heheh oczywiście ze w Chinach, teraz 90% firm na świecie we wszystkich branżach tam i w całej Azji produkuje swoje produkty bo po prostu jest tam najtaniej i tyle. Tania siła robocza robi za dwa 2 razy mniej to samo co robił by Europejczyk i już, tutaj nie ma żadnej tajemnicy. A zapewniam że sprzęt jest bardzo dobrej jakości. Pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    owszem, zetony imitujace inne, porzadniejsze, sa zazwyczaj robione w chinach

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    no to sie dogadalismy w takim razie. Sprzet ktory oferuje jest bardzo dobrej jakosci i mysle ze Ci co juz go kupili sa bardzo zadowoleni. Polecam i zapraszam

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    pudzian by złamał

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    lol, kto mówi o łamaniu żetonów? ja pisałem o kartach, co do żetonów to ważne by były odpowiednio wyważone i by nie "latały" pod stołem po haśle przebijam

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    czy karty sa plastikowe, jak kazde nadajace sie do gry w pokera czy papierowe, ktore po jednym podejrzeniu (gdy sprawdza sie karty w trakcie gry) maja juz na zawsze wygiety rog? Innymi slowy, czy karty nie sa papierowe albo plastikowane, bo takie uniemozliwiaja gre w texas holdem?

    pozdr
    warsaw

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    Jak już napisałem w ofercie karty są powlekane plastykiem, podczas gry w texas nie ma opcji żeby je zniszczyć. Pozdrawaim

  9. #19
    Dzięki gitter za ofertę na forum. Chyba kupie ten zestaw, mój brat ma urodziny za tydzień, myślę że mu sie spodoba taki zestaw, szczególnie, że gra troche przezz net w pokera. Pozdrawiam

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    Nie ma sprawy i zapraszam. Ja też uważam że taki prezent jest w sam raz. Pozdrawiam