Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 177
  1. #111
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    Powiem szczerze ze nawet grajacy robal jako krupier by mi nie przeszkadzal.
    Sa tego 2 powody po pierwsze nie wieze zeby oszukiwal,a po 2 bedize to niesamowita oszczednosc czasu ktorego jak widac po niedzielnym turnieju strasznie szybko ubywalo.

  2. #112
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Ee nie chodzi o oszukiwanie ale skoro sam bedzie gral to sila rzeczy wolniej bedzie dealowal...jak sie nie gra to jest czas na zrobienie porzadku, zebranie zrzuconych kart etc. Zreszta moze Robal by sie sam wypowiedzial bo jeszcze chwila i zapadnie decyzja bez jego wiedzy .

    PS. Poza tym Kubo, Robal jest naszym czlowiekiem od mokrej roboty, wiec chyba sam sobie nie wpi%$^&$i.
    Ostatnio edytowane przez PiotrSnny ; 09-02-2009 o 12:19

  3. #113
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    Tym razem niestety mokra robota trafi Robala ;p.

  4. #114
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Nie no nie mozemy sie pozbawic naszego killera. W kazdym razie ja jestem na tak ale tylko pod warunkiem ze robal nie bedzie gral.

  5. #115
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    dawno sie tak nie usmialem... trzeba bylo wszystko ustalic i mnie nie pytac... przeciez wiecie, ze poki nikt mnie w dupsko nie jedzie to mi to wszystko jedno ja oczywiscie jestem za, moge rozdawac i grac i zabierac wami pieniadze... jak komus nie pasuje zeby gra byla szybsza, to trudno ja nie mam zadnych przeciw

  6. #116
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    a... no i bede czasem gral w turnieju wiec jesli komus przeszakadza ze mialbym rozdawac i grac (choc nie wiem czemu:>) to... ma wpier%##%

  7. #117
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Ja sie nie upieram i moge byc za tym ze nawet jak grasz to jestes dealere, chociaz wydaje mi sie ze w takim ukladzie wcale nie zaoszczedzimy za duzo czasu-szczegolnie jak bedziesz w rozdaniu.A to policzyc pule, zebrac karty, przygotowa do nastpnego rozdania a w tym samym czasie podbijac,czekac,sprawdzac i myslec nad rozdaniem. Zaoszczedzimy na kliku rozdaniach a stracimy tam gdzie bedziesz w nich uczestniczyl. Ktos jeszcze tak to widzi?

  8. #118
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    No polowicznie masz racjie,ale pamietajmy ze pan na butonie tez ma przyjemnosc rozdawac i grac.Chyba raczej powinno to zalerzec od Robala.
    A moze poprostu raz sprobujemyu i zobaczymy co bedzie?

  9. #119
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Mozemy sprawdzic, ale bedziemy robic kontrole antydopingowa bo cos czuje ze Robal specjalnie jakies dopalacze wezmie, zeby tylko plamy nie dac

  10. #120
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    jest jeszcze jedna opcja ... zrobimy godzinną szkołe rozdawania przed turniejem dla wszystkich.