Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 177
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    wiedzialem ze piter sie wycwani i pierwszy zarejestruje... jak on to zrobil?! musial miec informacje kto robi strone i sie z nim dogadac

  2. #72
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    ale powiedzcie szczerze... ten koles na glownej stronie, w kapturze, to chmiel bankowo

  3. #73
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    tak zrobiłem chmielowi zdjęcie ukradkiem :]
    1. nowe info na stronie - trzeba się zapoznać
    2. dopełniając informacje ze strony - padła propozycja aby nawet wymusić zapłacenie wpisowego przez osobę która do turnieju sie zapisała ale się na nim nie zjawiła bez poinformowania. Nie będziemy takich praktyk stosować, zakładam na razie że każdy zapisując się do turnieju ma zamiar w nim wziąść udział i jeżeli będzie 14 zgłoszeń to minimum te 14 osób będzie. Jeżeli okaże się że graczy jest zawsze mniej niż zarejestrowanych, będziemy myśleć wtedy co z tym fantem zrobić.
    3. Ustalamy że jeżeli do turnieju zarejestrowanych będzie minimum 10 graczy, to turniej się na 100% odbędzie. Jeżeli zarejestrowanych będzie od 6-10 osób, to organizator skontaktuje się z graczami w celu potwierdzenia przybycia (sms-em). Nie będziemy grali jeżeli będzie mniej niż 6 zarejestrowanych graczy. Wynikają z tego dwie rzeczy: po pierwsze nikt nie zostanie zrobiony w konia i przyjedzie na turniej którego nie będzie, po drugie gdy zostanie uruchomiona edycja profili poproszę wszystkich o podanie swoich telefonów komórkowych abym mógł ew. skontaktować się z graczami. Telefon nie będzie widoczny dla innych i obiecuje że niepowołane osoby nie będą miały wglądu w te dane. Na dzień dzisiejszy tylko ja mam uprawnienia administratora i mam wgląd we wszelkie dane, prawdopodobnie zostanie wytypowany jeszcze jeden admin który będzie mnie zastępował w moją nieobecność.

    W czwartek na cash'u odbędą się testy systemu. Proszę się wiec nie dziwić jak nagle bez powodu zobaczycie turek na stronie Przetestujemy również podpięcie kompów do tv i działąnie zegara turniejowego. Ustalimy stacki początkowe, nominały żetonów itp. Więc osoby które chcą grać w czwartek na cash'u niech liczą się z tym że może trwać trochę krócej niż zawsze. Testy chciałbym zacząć od 18:00, więc wszyscy chętni zapraszam do tej godziny do Art'u.
    P.S. Testy mogą być "na sucho" bez faktycznego rozgrywania turnieju, jednak jeżeli znajdą się chętni to możemy zagrać turbowego s'n'g :] Oczywiście turek nie będzie się liczył do klasyfikacji, jednak jego wyniki zostaną na stronie ( po prostu będzie za niego tylko zerowa punktacja ). Zabierze to sporo czasu z cashówki, no ale trudno. Nie możemy testów zrobić w innym terminie bo piątek będzie zawalony ludźmi, a w sobotę to mnie nie ma ( i tez za późno żeby coś zmienić / wykombinować w razie problemów ).

    To tyle

  4. #74
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    pieeeeknie... ja dalem znac jak najwiekszej ilosci osob bo bedziemy tez robic losowanie do ligii heads up... wiec badzcie!

  5. #75
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Piter zapomnial dodac ze w celu zarejestrowania sie trzeba jeszcze podac numer konta bankowego, pin do karty oraz sama karte oddac Piterowi jako zabezpieczenia na wypadek nie pojawienia sie na turnieju. Ponad to trzeba oddac mu klucze do domow/mieszkan i okreslic w jakich godzinach na pewno nikogo w chacie nie bedzie. Pozdro

  6. #76
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    ty se ściegu jaj nie rób bo ciebie pierwszego opędzluje na turku i po nim zostaniesz zterminatorowany :P

    A i jeszcze w dniu wczorajszym wkradł się mały błąd. Na początku turki były opisane 80 + 30 + 5. Oczywiście to była pomyłka i turki są z wpisowym 85zł ( 50 + 30 + 5 ).
    Ostatnio edytowane przez piter84 ; 04-02-2009 o 14:56

  7. #77
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Acha, fajnie...tak, hmmm tylko co masz zamiar odpedzlowac po turku??? proponuje tortille albo jakies burito...
    Ostatnio edytowane przez PiotrSnny ; 04-02-2009 o 15:43

  8. #78
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    A tak na powaznie to jak ktos nie przyjdzie to poprostu wysylamy Robaka , Robak spuszcza delikwentowi wpier$%$ i juz. Aha no i trzeba oglosic konkurs na wice administratora - CV prosze wyslac na e-mail Pitera.

    Przypominam Piter ze w czwarte jest gra liczaca sie do side beta, wiec moze przelozymy w takim wypadku na inny termin nasz maly zakladzik?
    Ostatnio edytowane przez PiotrSnny ; 04-02-2009 o 19:11

  9. #79
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    mnie to wszystko jedno - i tak lepiej wyjde jak w ogóle nie przyjde :P

  10. #80
    Nie się wkradła mały błąd tylko po pijaku robiłeś stronę i chciałeś przyciąć parę pln na boku i nie zapominaj kto Ci ten "błąd" wskazał!!!