Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 177
  1. #101
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    sorka robal, zmieniło się, wcześniej w regulaminie było 5k, reguły powoli się docierają ;]

    qwak czy mogę sam zadecydować czy się zarejestruje, czy nie ;D. Piotrek wypisałem się z terminarza na gre 8go,nie dawaj mi stacka, trzymajmy się tego co jest w regulaminie inaczej zjedzą Cię te rybki ;P, co ważniejsze zasady dotyczące rejestracji są dobre, żeby nie było stronka jest wypas, a dzięki Chmielowi odwiedzając ją czuję się jak podczaś gry w arcie .

    po wykładach i tak podjadę, chętnie zobaczę jak to wszystko wygląda, gra i organizacja, a w następnym turnieju z przyjemnością odpadnę na 1ym miejscu, może od końca ;]

  2. #102
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Heh ale to przecież nie ja nie widzisz? To jakiś amator nawet kart nie ma a już się boi że go przeczytaja

  3. #103
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Ja się wybieram do was na dzisiejszy turniej.
    Mam nadzieję , że jakos trafię do tej Art Cafe.

  4. #104
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    ja to sie chcialem 1,5 h spoznic wiec nie wiem jakbys piotrek ewentualnie obliczyl ile blindow mnie zjadlo no coz w takim razie ja tez zaczne od kolejnej niedzieli dopiero grac. pozdrawiam i do zobaczenia bo po robocie napewno wpadne zobaczyc jak wam idzie...

  5. #105
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Dziękuje wszystkim za przybycie na wczorajszy turniej. Gratulacje dla Mariusza za wygraną !

    Wyciągając wnioski z wczorajszego turnieju dostanie zmieniony stack początkowy z 5000 na 10 000.

    Do końca miesiąca pogramy jeszcze terminatorki natomiast w przyszłym miesiącu znajdzie się miejsce na jeden turniej NLTH freezout ( bez terminatora ) i jeżeli będą chętni może jakaś omaha/horse :P

  6. #106
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    Ja mam propozycjie zrobmy 80+30+5+2.5. A to 2.5 kazdy dla robaka i bedize nam rozdawal.To naprawde mocno zaoszczedzi czas a Robak zarobi 25zl przy dobrych wiatrach jak sie oczywisice zgodzi.Co wy na to?

  7. #107
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Hehe mi sie pomysl podoba i sie zgadzam, ale obawiam sie ze sam Robal bedzie chcial grac

  8. #108
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    nawet jakby robaczek był chętny, to jestem przeciw. jak w ostatnim turnieju usiadł jako krupier to w ciągu kilku minut 3ch albo 4ch graczy puściło się w podejrzanych okolicznościach ;], do tego coś tam zamieszał z 2a razy, chędorze takiego krupiera ;P

  9. #109
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    No fakt nie popisale sie.Ale spokojnie damy mu raz dobrze wpie.... i zacznie rozdawac przywoicie. A co na to wszystko pan z Bozej Laski krupier ;p

  10. #110
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    na grający robal nie może być jednoczesnie krupierem, i będzie pewnie tak ze albo będzie w pracy więc dealować i tak nie będzie mógł albo będzie grał.