Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Tak nieśmiało pytam, bo zainteresowanie tą grą jakieś kosmiczne nie jest, ale może jednak znalazłoby się parę osób chętnych na cashóweczkę w PLO na micro stawkach (max ,25/,50).
    Jeśli ktoś jest chętny proszę o odzew tutaj. Dopiero jak zbierze się jakieś 6 osób można by ustalać jakiś wspólnie pasujący termin.

    pozdr

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    ja bym mógł

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Ja;]

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    silesia
    Posty
    84
    to moze lepiej zagrac dealers choice?oprocz holdema i omaha dolaczylbym naszego ulubionego masakratora czy crazy pineapple

    pozdr

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    mozemy sie umowic w koncu na holdem/omaha czyli to co gralismy kiedys
    moze za tydzien w srode ?

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A w niedzielę będzie cash? Można by wtedy zagrać właśnie to co kolega wyżej proponował, holdem/omaha/pineaple.
    Tylko bez razz i stud ;p
    Czy będzie zwykły holdem?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Mi właśnie bardziej chodzi o to żeby się umówić w inny dzień niż turnieje ligowe. Granie może być od biedy ten dealer's choice ale zawęziłbym tylko do NLHE i PLO z naciskiem na to drugie Po prostu rzadko jest okazja pograć omaszkę a to świetna gra. Ja proponuję jakiś z najbliższych piątków/sobót. Jak nie w mario to można w sumie u mnie - centrum Kato także lokalizacja dogodna a warunki na 6-8 handed są wporzo.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Ja też bym proponował tylko holdem i omahe. Ew studa

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Wstępnie padł termin - najbliższy czwartek w mario. Foxwoods z kumplem i Piachu już są na tak, ja z jednym znajomym też. Czekamy na odzew reszty.

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    a może w środe ? po lidze