Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1
    Szukam ludzi do spotkań przy Texas Holdem z okolic Brodnicy i Grudziądza...1-sb 2-bb 200-wp
    Ostatnio edytowane przez flagrum ; 11-03-2010 o 08:22

  2. #2
    widze ze cienko z cash games...zatem 0,25/0,50 , min. buy in 30pln, rebuye do woli jak kto woli...na niższe stawki to już chyba nie ma po co grac...

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Nie tyle chodzi tutaj o stawki, o ile o to, ze malo tu na forum ludzi z kujawsko-pomorskiego, a jak juz ktos sie pojawi to raz na miesiac :P ja sam szukam opcji na gre w toruniu, a jedyna odpowiedzia jest liga, ktora nie wydaje sie zbyt atrakcyjna, bo placisz 2x wiecej niz naprawde idzie do puli :P

  4. #4
    W kazdym bądz razie jezeli cos by sie organizowało w cash to ja chętnie dojade...i jezeli sam cos zorganizuje to też zapraszam i na pewno rzucę tu wiadomośc ze coś sie zapowiada...do puli idzie wszystko co jest jako wpisowe...hehehe ktoś w tej lidze wygrywa bez grania???
    Ostatnio edytowane przez flagrum ; 25-01-2009 o 21:33

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    18
    hehe.. powiem tak, flagrum przyjedź raz czy 2 razy na lige, poznasz ludzi wymienisz sie numerami tela z kimś, napewno kogoś znajdziesz czy na casha czy na sng, przed kompem za duzo nie zdzialasz na lige nikt nie przychodzi dla zarobku bo nie ma tam jak zarobic.. wpisowe moze sie podniesie ale nie o dużo.. bo zalezy nam na frekwencji.. zreszta robimy to 4fun i wszyscy tam po to przychodza.. a bankroll wyrabiaja na necie.. mamy ludzi z bydgoszczy nawet.. no ale to zalezy kto jak do tego podchodzi.. a co do ciebie danny to nie czepiaj sie ligi.. skoro widziałem posty ze chciałeś grać sng na kilka stolików za 10zł pozdrawiam i zapraszam od nowego sezonu na lige

  6. #6
    Szakal...co do ligi i tego co napisał Danny to czy jest to prawda czy nie to nie moja sprawa bo liga jako taka mnie nie interesuje,co nie znaczy ze któregos dnia nie wpadne do Torunia popatrzeć jak gracie,ja bankrolla nie wyrabiam na necie bo mnie to nie bawi.Dla mnie poker to stół,troche(mniej lub wiecej kasy)i dobra zbawa z innymi graczami oko w oko...ale nie poradze nic na to(i nie chce) ze jak jest przy tym kasa to i klimat gry jest dla mnie przyjemniejszy a gra 2/4 z 200 zł wpisowego które idzie na stól to zabawa a nie jakies granie dla kasy...(chociaz bywa grubo heheh)ale niestety nie tu jak na razie...przyzwycziłem sie do gry na stole za kase w Angli i szukam tu ludzi których bawi i kręci taka sama forma gry w pokera jak mnie-nic mniej nic wiecej...a Danny skoro chce ,lubi i moze grac na kilka stolików za jakąś tam kwote+są do tego chetni to...czemu nie...w koncu każdy stara sie grac tak jak lubi.Kazdy jest tu w jakimś celu...ja swój określiłem i mam nadzieje ze z czasem i z tego forum ktoś przy stole zasiadze i walnie na sukno pare plastików...pozdrawiam wszystkich-pasjonatów z ligi i zatwardziałych hazardzistów
    Ostatnio edytowane przez flagrum ; 26-01-2009 o 13:31

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    18
    spoko.. zapraszam.. Na NL100 możemy sie kiedyś ustawić.. jeśli znajdę ekipe.. bo coś ostatnio nie możemy sie zebrać.. ostatni cash był chyba w listopadzie..

  8. #8
    spox...na pewno wpadnę i wniosę co nieco na stół...na wiosnę myslę coś konkretniejszego i tez dla tego się tu odezwałem by ktos kto jest zainteresowany mógł sie odezwac i...przygotować finansowo hehehe

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez szakal85 Zobacz posta
    a co do ciebie danny to nie czepiaj sie ligi.. skoro widziałem posty ze chciałeś grać sng na kilka stolików za 10zł
    Nie czepiam sie do ligi, imho super pomysl dla tych co maja czas regularnie grac, ale chodzi mi tu glownie o stosunek BI do tego co rzeczywiscie wkladamy w pule, bo zeby sie zwrocilo trzeba sie prawie ze podwoic w takim turnieju.

    Co do cash games, ja caly czas jestem za NL20-30, ewentualnie FL 0.5/1. Wiem ze stawki smieszne moze jak dla wielu z was, jednak zbyt malo gram live, zeby od razu zaczynac od wyzszych stawek

  10. #10
    najpierw trzeba znalezć kilku zainteresowanych...reszta do dogadania...