Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44
  1. #31
    ok odezwe sie na gg...

  2. #32
    [QUOTE=flagrum;250916]no jak sie nie ma komu zebrac to nie ma...jak sie zbierze z 6 osób to juz można cos regularnie grac...zmieniło mi się gg 4563530

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    mam pytanie czy gracie cos w weekend w grudziadzu?? bo bede tam spedzal weekend i z checia zagral bym jakiegos sit&go albo cash

  4. #34
    no ja jestem z brodnicy jak cos to chętnie pogram na niskie stawki

  5. #35
    dawaj do mnie na gg...w końcu zbierzemy ekipe na regularne granie...

  6. #36
    siema poszukuje graczy z grudziadza organizujemy z chlopakami co jakis czas turnieje chetni prosze o pozostawienie swoich nr gg mam nadzieje ze znajda sie osoby chetne pozdrawiam wszystkich graczy

  7. #37
    flagrum a skąd jesteś?
    Ja z Brodnicy. Moje gg 8931261

  8. #38
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez bad1910grudz Zobacz posta
    siema poszukuje graczy z grudziadza organizujemy z chlopakami co jakis czas turnieje chetni prosze o pozostawienie swoich nr gg mam nadzieje ze znajda sie osoby chetne pozdrawiam wszystkich graczy

    siemka ja jestem chetny jak cos , na pm zostawilem ci gg

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    178
    Witam!
    Mam pytanie,czy Brodnica byłaby chętna na posiadanie swojej własnej ligi pokerowej??
    Zajmuję się organizacją lig w całej Polsce pod patronatem 888.com i chciałem się zorientować ile osób z Brodnicy i okolic było by chętnych czekam na posty bądź telefony!
    wszelkie info pod nr 512-399-595
    Pozdrawiam, Oliwier

  10. #40
    i co tam chłopaki działacie cos w grudziądzu???wróciłem z wakacji i trzeba by pograc troche