Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21
    0,50/1 moge się skusić...jak coś dajcie znać...

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    3
    No ja jestem z Brodnicy ;] i paru chetnych do gry tez mam;] ostatnio (wczoraj) gralismy dwa turbo 20 zl wpisowego ale chlopaki chca walczyc o wyzsze pule. jak cos to 1730554 bo na forum bywam nieczesto;]

  3. #23
    no i w końcu ustawiamy konkretnego(w miarę)casha...wildon dzięki za kontakt

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    6
    W Kwidzynie gramy sity co piątek 30 +3.

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Mam pytanko - czy sa jakies regularne gry w Brodnicy ?

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    16
    Witam !! Czytałem na forum, że organizujecie cashówki w Grudziądzu, jeśli tak to ja chętnie się na to piszę. Jeśli można wiedzieć to gdzie i kiedy ta zabawa się odbywa oraz na jakie stawki gracie. Z góry dzięki

  7. #27
    prawda jest taka ze chłopaki z Brodnicy zapalili sie do ligi i jezdzą do Torunia(powodzenia tak przy okazji)chciałem z kilkoma dogadać jakieś cash games ale niestety okazało sie ze jest jak jest...Brodnica Grudziądz moge w połowie drogi cos zorganizowac...w jabłonowie kolega ma pub i nie widzi problemu...ale równie dobrze mozna sie spotykac w Grudziadzu jak i w Brodnicy..zraziłem sie do organizowania czegokolwiek bo dookola tylko słomiany zapał i klikanie w netowego pokera...ja pisze się na cash jw...jezeli cos sie oraganizuje to chetnie... LESMIAN OSA juz nas jest trzech chetnych by porzucac plastiki na blat wiec szukajmy jeszcze kilku i mozna regularnie spotykac się przy stole w naszym regionie
    Ostatnio edytowane przez flagrum ; 21-04-2009 o 08:09

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Czy poki co regularnej gry nie ma ...

  9. #29
    no jak sie nie ma komu zebrac to nie ma...jak sie zbierze z 6 osób to juz można cos regularnie grac...zmieniło mi się gg 4563530
    Ostatnio edytowane przez flagrum ; 22-05-2009 o 09:18

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    7
    flagrum nie wiem skąd wiesz ze sie na lige do torunia staramy regularnie smigac-ale to prawda.. no ale do meritum....kolega ma fajny lokal w brodnicy, nas na cash napewno 4 zawsze chetnych jest moze jeszcze ze 2 z doskoku by sie znalazło -->1477039 gg zapraszam to sie moze ustawimy jakos, moze nawet wiekszy Sng? nie powinno byc problemu z frekwencją jeszcze na forum kkolega lesmian sie moze dołączy - a jak Wildon to Kuba to sie znamy:0 i jest nastepny pewnie chetny.