Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    Cytat Zamieszczone przez szakal85 Zobacz posta
    spoko.. zapraszam.. Na NL100 możemy sie kiedyś ustawić.. jeśli znajdę ekipe.. bo coś ostatnio nie możemy sie zebrać.. ostatni cash był chyba w listopadzie..


    no co ty p..dolisz szakal przeciez byla cashowka z 2tyg temu

    no dobra, to byla bardziej "keszufka"
    jak tam ryki na usopie?

  2. #12
    flagrum, a Ty skad jestes? Brodnica, Grudziądz?

  3. #13
    pochodze z Brodnicy i znowu w niej mieszkam...A ty???grywasz na stole czy tylko w necie???
    Ostatnio edytowane przez flagrum ; 27-01-2009 o 19:46

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    18
    hehe.. właśnie to była bardzie ''keszufka''.. mówiłem o ekipie od siebie, że od listopada nie graliśmy ;p bo na tego poksa musiałem jechać aż za Bydgoszcz / Danny wpadnij najpierw na lige a potem ocenisz, jest naprawde luźna atmofera i chyba nie ma osoby która jest niezadowolona.. no sorry.. jedna odpadająca na bubble

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    No dobra, jak tylko termin podpasuje to wpadne. Kiedy gracie najblizszy turniej?

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Sam bylem we wtorek i gralem w Side Evencie i musze powiedziec, ze na torunskiej lidze atmosfera jest nieprawdopodobna No tym bardziej, jak jeszcze Polska wygrywa mecz

    Pozdrawiam

    asape

  7. #17
    Jakby były cashe, nie ważne kto organizuje.. dajcie znać.
    Myślę że kilka osób (3-4?) od siebie dam radę zaprosić.

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    snopek, a co z wasza podmurna?

  9. #19
    snopek jezeli byscie sie wybierali to jaka kasa?jezeli bym coś zorganizował jak ustawiac w razie czego innych chętnych???

  10. #20
    danny, to już nie aktualne.

    flagrum, raczej familijnie, najlepiej o,25/o,5o ewentualnie o,5o/1,oo wyżej na pewno nie..