Strona 3 z 84 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 838

Wątek: flexstyle

  1. #21
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    a po prostu lubie wprowadzac zamet...
    to się przenieś na onet.pl jak do tego masz lepszy okres to tam będziesz guru a tu się nie staraj zaistnieć na siłę bez odbioru..

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Chyba Ty próbujesz w tym temacie zaistnieć na siłę.

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Michel_RC Zobacz posta
    Kolega ma sporo pomysłów, pisze sporo postów, więc dlaczego ma się mu zabraniać pisania?
    Właśnie po to założyłem ten topic żeby sobie pisał do woli zauważ ,że od kilku dni w tematach ps nie ma nic innego tylko jego posty nie wiem jak ty ale ja lubię tu czasem wpaść żeby się dowiedzieć co nowego na starsach się szykuje i nie na ręke jest mi przebijać się przez ścianę postów flexa nic dla mnie nie znaczących.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Chyba ominięcie postów, które nie są interesujące, nie jest trudnym zadaniem? _Dakota_, po co od razu naskakiwać na kogoś, jak można po prostu Go zignorować?

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    flexystale zabłysnął w swoim autorskim wątku w sposób który spowodował ,że wielu forumowiczów nie traktuje go poważnie co w konsekwencji powoduje ,że niemal każdy jego post jest w mniejszym bądź większym stopniu w sposób ironiczny komentowany sprawiając ,że nawet dając mu ignora trzeba się przebijać przez te pozostałe posty które i tak w większości zawierają cytaty z postów flexa....

    zresztą nie jest tajemnicą,że to forum powoli zmierza w kierunku jakim poszło pionierskie polskie forum bukmacherskie mecz.pl które w tej chwili jest pożywką dla różnego rodzaju trolli i niedowartościowanych dzieci neo...

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ja tam lubię Flexa, najbardziej podoba mi się jego pomysł z zasłoniętymi kartami podczas gry. Często nudzę się grając 24 stoliki, takie zasłonięte karty dałyby mi dodatkową rozrywkę i 2x więcej klikania!

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    lol

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Ja tam lubię Flexa, najbardziej podoba mi się jego pomysł z zasłoniętymi kartami podczas gry. Często nudzę się grając 24 stoliki, takie zasłonięte karty dałyby mi dodatkową rozrywkę i 2x więcej klikania!
    jakie dwa razy wiecej klikania jak pisalem, ze ten upgrade wlasnie nie wymagalby zadnego klikania tylko samego naprowadzenia kursora na karty albo na wynik (tak jak sie oglada folded cards, tylko, ze one potem gasna )!!!! pozatym moglbys zrobic dwie rzeczy, ktore mozesz zrobic przy normalnym stole :
    - zajrzec sobie jakie masz karty kiedy chcesz
    - nie zajrzec jakie masz karty i np. zrobic jakies fajne
    zagranie "w ciemno" co przeciez czasem sie robi w realu
    - pozatym proponowalem, zeby byla to opcja do
    wlaczenia/wylaczenia, zeby nikomu tego nie narzucac

    warto zwrocic uwage, ze napisalem "zajrzec", a nie "zagladnac"
    dyskusja o polszczyznie sie rozwinela, a ja tu na tym komputerze nie mam nawet polskich liter, za co przepraszam, bo wiem ze czasem to musi denerwowac ... jak sobie zainstaluje polskie litery to wyedytuje wszystkie swoje posty bez nich

    "pozatym" sie pisze osobno czy razem ? zawsze mam problem z tym dzialem gramatyki ...

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Flex, i jak tam - próbowałeś już grać po kleju?
    nie i nie zamierzam to byly rozwazania czysto teoretyczne, ale bylby to pewnie niezly tilt

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    flexystale zabłysnął w swoim autorskim wątku
    zablysnalem w "Card Playerze", a w swoim watku to po prostu toczylem burzliwa dyskusje i odpieralem ataki hordy wrogo nastawionych do mnie graczy ... oczywiscie byly tez i wyrazy sympatii, bylo ich moze z 5 albo 10 wazne, ze byly w ogole ...