Strona 2 z 84 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 838

Wątek: flexstyle

  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Michel_RC Zobacz posta
    *zajrzę
    Mistrzu poprawnej polszczyzny jest mi niezmiernie przykro ,że cię rozczarowałem swoją indolencją.Rozumiem ,że dla ciebie nieważny jest temat ani wątek za to ważne jest kurwa ,że w moją wypowiedź wkradł się błąd i pierdolić to czy on jest ortograficzny,interpunkcyjny czy może kurwa stylistyczny ważne ,że jest i chuj.
    Szkoda tylko ,że oprócz wytknięcia mi błędu nasz mistrz nie jest w stanie pełnić żadnej innej roli w dyskusji.

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia mistrzu...


  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Mistrzu poprawnej polszczyzny jest mi niezmiernie przykro ,że cię rozczarowałem swoją indolencją.Rozumiem ,że dla ciebie nieważny jest temat ani wątek za to ważne jest kurwa ,że w moją wypowiedź wkradł się błąd i pierdolić to czy on jest ortograficzny,interpunkcyjny czy może kurwa stylistyczny ważne ,że jest i chuj.
    Szkoda tylko ,że oprócz wytknięcia mi błędu nasz mistrz nie jest w stanie pełnić żadnej innej roli w dyskusji.
    Stary, przecież on to zrobił w trosce o Ciebie Na drugi raz będziesz wiedział i już nie popełnisz błędu, czyli będziesz lepszym człowiekiem!

    Ja też zawsze dostaję takie zjeby gdy kogoś poprawię, ale nadal będę to robił...

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Lepszym od kogo?Od siebie a może od Ciebie a nie pomyślałeś stary ,że ja mogę nie chcieć być lepszym człowiekiem?Proponuję więc wam mistrzom poprawnej polszczyzny troskę zostawić dla najbliższych co by im się lepiej żyło .

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Lepszym od kogo?Od siebie a może od Ciebie a nie pomyślałeś stary ,że ja mogę nie chcieć być lepszym człowiekiem?Proponuję więc wam mistrzom poprawnej polszczyzny troskę zostawić dla najbliższych co by im się lepiej żyło .
    Się offtop robi, więc ja po raz ostatni.

    Na każdym forum mam tę samą przeprawę, bo mam zwyczaj poprawiania błędów innych. Zawsze słyszę, zebym spieprzał na forum dla polonistów.

    Używamy wszyscy języka polskiego i dlatego uważam, że wszyscy powinniśmy używać go poprawnie. Na forum pokerowym można poprawiać chyba nie tylko błędy pokerowe, nie? Poprawiając błąd wychodzę z założenia, że ktoś kto go popełnił nie wiedział jak się pisze poprawnie i teraz już będzie wiedział. A jeśli wiedział, tylko po prostu zrobił literówkę, to się nie będzie oburzał, bo o co.

    Pozdrawiam serdecznie, bez odbioru.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Pojęcie dysortografii jak mniemam jest Ci obce, bądź nie traktujesz go poważnie co już jest przejawem nietolerancji.
    W jednym się z Tobą zgodzę robi się mały off topic więc bez odbioru...

  6. #16
    jak mozna zrobic offtop do braku tematu?

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Ja się staram już 2 lata i nie mam swojego tematu, kolesia widzę od tygodnia i ma własny fan club...
    Kolejny badbeat? wtf is wrong with u? SERIOUSLY!!!!!

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    jak mozna zrobic offtop do braku tematu?
    jak nie ma tematu dla ciebie to po chuj się wypowiadasz??

  9. #19
    a po prostu lubie wprowadzac zamet... btw jakis slabszy okres masz czy cos? gratuluje podejscia do wszystkiego.

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    O co Ci koleś chodzi? Zauważyłem błąd i napisałem jak się powinno to pisać. Mnie (mimo, że też popełniam błędy) razi jak ktoś pisze np. "zaglądnę". Może po tej poprawce więcej tak nie napiszesz, a jeżeli masz to gdzieś (jak widać) to trudno...
    Co do roli w dyskusji, wyraziłem opinię, że na forum każdy może sobie pisać posty. Kolega ma sporo pomysłów, pisze sporo postów, więc dlaczego ma się mu zabraniać pisania?