Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Witam. Ostatnio z siostrą pomyślałem, że warto w Naszym mieście (Dąbrowa Górnicza) zrobić jakąś małą ligę pokerową. Z tego co się orientuję, to sporo osób gra on-line z DG, jednak nie jest mi dane z nimi porozmawiać odnośnie rozgrywek live.

    Gdzieś na necie wyczytałem, że JD napisał artykuł do CPP - "Liga pokera Zrób to sam". Niestety nie mam tego numeru i nie wiem zupełnie jak zabrać się do organizowania miejskiej ligi.

    W okolicy mojego miasta funkcjonują ligi (Sosnowiec Falcon, Katowice EPG?), jednak mnie jak i zapewne większości osób ciężko jest pojechać np. o godzinie 18 i wracać późno w nocy/nad ranem. Autobusy odpadają, a samochód to rarytas

    Moje pytania:
    - jak się do tego wszystkiego ogólnie zabrać?
    - jakie lokale są najlepsze?
    - jaka jest szansa na sponsoring?
    - jak działa punktacja na turniejach?
    - czy organizator ligi może także uczestniczyć w rozgrywce?

    Pozdrawiam, kapelusznik

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    Cytat Zamieszczone przez kapelusznik Zobacz posta

    Moje pytania:
    1 jak się do tego wszystkiego ogólnie zabrać?
    2 jakie lokale są najlepsze?
    3 jaka jest szansa na sponsoring?
    4 jak działa punktacja na turniejach?
    5 czy organizator ligi może także uczestniczyć w rozgrywce?
    1. musisz miec garste ludzi chcetnych do gry. najlepiej na początku nie robić ligi tylko organizowac cotygodniowe turnieje sprawdzic frekwecje itp. ja jak zaczynalem a bylo to 3 miesiace temu to na takich turniejach bylo 8-12 osob a teraz mam juz 2ga kolejke ligi sezonu 1wszego i graczy jest 30 minimum a przewinelo sie juz z 60-70 a mowimy o Gorzowie Wlkp gdzie naprawde nie spodziewalem sie az takiego zainteresowana

    2. ja mam zaprzyjazniony lokal ale z tego co wiem to jak masz gdzies lokal ze stolami bilardowymi to ulatwia Ci to wiele spraw jak stoly i sukno na stoly. ja tego nie mialem ale sukno juz jest miejsce zeby wygodnie pograc a atmosfera zrobi sie sama.

    3. o sponsoringu porozmawiaj z Warsawem z forum. napisz do niego PW naprawde bardzo miły kontakt i pełen profesjonalizm. POLECAM

    4.punktacja i regulamin: stwarzasz to dla siebie i reszty graczy ktory przyjda na lige. wiec musisz poszukac tu na forum i podpatrzec jak to jest gdzie indziej zrobione i wygrac sobie najlepsza strukture wg uznania Twojego i graczy. ale oczywiscie trzymajac sie pewnych wytycznych.

    5. wydaje mi sie za jak najbardziej tak. ja nie tworzylem ligi tylko umawialem sie z kolegami na turnieje co niedziele i podł pomysl i powstala Gorzowska Liga Unibet

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Hm, lokal raczej się znajdzie już.
    Może klub bilardowy, albo jakieś duże pomieszczenie na hali widowiskowo-sportowej (jakieś dojścia mam, więc nie zaszkodzi spróbować).

    Ilość osób po wstępnym wyliczeniu to 20 sztuk. I to z samych znajomych. Więc chyba nie jest źle? Na pewno ktoś by się jeszcze znalazł

    lucart, dzięki za info i pomoc na PM

    Jak już wszystko sobie zorganizuje, to pogadam z Unibetem
    Ostatnio edytowane przez kapelusznik ; 19-01-2009 o 17:18

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Warto spróbować jeszcze podać info na forum miasta napewno takie macie
    Dużo osób nie wie że jest coś takiego jak forum pokerzysta a sami pogrywają sobie wśród znajomych w kilka osób, tak jak było u mnie była kilka grupek którzy grali sobie gdzieś tam po domach lokalach w pokera.
    Po informacji na forum miasta było dużo zainteresowanie.

    Oprócz tego tak jak kolega wyżej wymienił wszystkie wskazówki są trafne.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Forum miasta jest, zapomniałem sobie o nim nawet

    1,487 użytkowników na ponad 150tys. mieszkańców. Ojoj mam nadzieję, że ktoś się odezwie

    Dzięki wielkie może w końcu coś się ruszy...

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Napisałem coś takiego
    Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej
    Trochę pościemniałem o jakiś gadżetach itp., żeby ludzi sprowadzić...

    I poza jedną osobą zero odzewu.

    Gdzie to jeszcze mogę rozreklamować?
    Takie duże miasto, a nikt prawie w holdema nie gra? Niemożliwe

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    9
    A moze troszke wiecej cierpliwosci? ;P Z tego co widze posta zamiesciles wczoraj, wiec poczekaj pare dni i jesli w tym czasie nie bedzie zadnego odzewu, to bedziesz myslal co dalej

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    kolega organizator widze w goracej wodzie kąpany
    spokojnie do mnie na poczatku przychodziło 8-12 osob bez ligi a nikomu nic nie obiecywałem.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Lucart, czy mogę od Ciebie 'zapożyczyć' regulamin, strukturę blindów i punktację?
    Jest ona bardzo interesująca

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    Cytat Zamieszczone przez kapelusznik Zobacz posta
    Lucart, czy mogę od Ciebie 'zapożyczyć' regulamin, strukturę blindów i punktację?
    Jest ona bardzo interesująca
    hehehhehe jesli Ci pasuje to Proszę! myślę ze wprowadzę zmiany po sezonie zobacze co by ulepszyć a co jest OK!