Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Seat 2: Winx Wonx ($4,990 in chips)
    Seat 3: milanese84 ($3,550 in chips) [, ]
    Seat 8: x joul ($6,460 in chips)

    ANTES/BLINDS
    Winx Wonx posts small blind ($200), milanese84 posts big blind ($400).

    PRE-FLOP
    x joul bets $3,200, Winx Wonx bets $4,790 and is all-in, milanese84 ???


    Na pierwszy rzut oka to jest dla mnie izi push, ALE:
    x joul mial ok. 10k, my po 2.5k, my puszowaliśmy, on bardzo pasywnie, tak jakby czekał tylko aż któryś z nas odpadnie... po 10 foldach pod rząd bije do 3200 - może miał dość tego biernego grania, ale raczej znaczy to że ma dobrą rękę. Winx Wonx z gry to raczej kumaty koleś, i podejrzewam że też był świadom że joul [żul ?] ma dość wąski zakres, więc skoro walnął allina to jego jest chyba jeszcze węższy. Co więcej - jeśli idziemy allina w 3 osoby, to żebym nie odpadł jako trzeci, muszę go wygrać z racji że mam najmniejszy stack.

    Wiem że to jest kwestia dobrania rang i wtedy jakiś Wizard nam wypluje czy to jest push czy fold, ale te rangi wstawiam na podstawie bardzo subiektywnej oceny, więc wolałbym poznać inne opinie. Jeśli spasujemy, mamy 8-9 bb więc spokojnie gramy dalej.
    Co sądzicie?

    edit: Struktura wypłat tradycyjna, czyli 5,3,2
    Ostatnio edytowane przez indy ; 19-01-2009 o 02:12

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    przekombinowałeś z tą analizą, easy call. i jeszcze zatańcz i przybij piątkę monitorowi.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Spoko, ale wolałem się upewnić... a jaki zakres pusha tutaj sugerujesz? TT+, AQ+?

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    zobacz calling range wg equilibrium i będziesz miał pojęcie

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    i jeszcze zatańcz i przybij piątkę monitorowi.
    nice one

    Eeeeeeeaasssy.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Easy fold

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    easy fold, zeby bylo EV+, ale watpie ze sie tutaj zrzucam

  8. #8
    Preflop bije cię tylko AA KK. Ale u tego joul bym to wyłączył na 90% (za duże podbicie). Obstawiam go najwyżej na AK. choć i to wątpliwe bo prawdopodobnie to był steal. Więc tylko ten drugi kolo może mieć lepiej, ale to i tak dla mnie call jest. Jak spasujesz to małe szanse na 1 miejsce. Stawiam że dałeś AI, żul się złożył a ten drugi miał AK i przegrałeś coina

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Lol, stankomastah again
    Powstrzymałem się czytając murowanego kandydata LOTY w sukcesach turniejowych, ale tu nie zdzierżę :P
    No nie róbcie sobie jaj... 3handed w sicie chcecie foldować QQ? No f.cn way.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez wooysiah Zobacz posta
    Lol, stankomastah again
    Powstrzymałem się czytając murowanego kandydata LOTY w sukcesach turniejowych, ale tu nie zdzierżę :P
    No nie róbcie sobie jaj... 3handed w sicie chcecie foldować QQ? No f.cn way.
    nie karm trolla