Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: [nl50] Qq

  1. #21
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    a jak rozegrasz tutaj JJ / TT?

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    jak mnie ktos raisuje na takim flopie, to poki nie mam przeslanek, ze villain jest idiota
    Ale zrozum - właśnie dlatego że nie zakładam iż jest idiotą sprawdzam! Bet-pot po turnie na takim boardzie mając seta jest moim zdaniem idiotyzmem i właśnie świadczy o tym, że gramy z łosiem. Uważasz, że mając 95% szans na wygraną należy grać bet-pot po checku przeciwnika??

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    imo juz nie ma znaczenia, ze 2/3 czy 3/4 czy pot, rezultat bedzie ten sam. A ujmujac inaczej moje mysli, wybieram rozwiazania bardziej asekuracyjne i wole sie uczyc na cudzych bledach.

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    nie odpowiedziales na pytanie -> jak rozegrasz tutaj JJ / TT.....

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    imo juz nie ma znaczenia, ze 2/3 czy 3/4 czy pot, rezultat bedzie ten sam.
    Dlatego ja bym tylko sprawdził flop. Wtedy jest szansa na second barrel. A po akcji na flopie turn betuję gdzieś pomiędzy 1/3-1/2 pota.

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    A ujmujac inaczej moje mysli, wybieram rozwiazania bardziej asekuracyjne i wole sie uczyc na cudzych bledach.
    Ale jak chcesz to w praktyce zrealizować? W takiej sytuacji wyszukać sobie wszystkie rozdania przeciwnika w PT i je przeanalizować? Oczywiście zanim Cię stime-outuje?

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    nie odpowiedziales na pytanie -> jak rozegrasz tutaj JJ / TT.....
    Ale kto - ja, czy królewicz?

    I jako kto - jako Hero czy jako misio?

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    jako misio i krolewicz....

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    jako misio i krolewicz....
    TT:

    Call w domysle po seta. Jezeli nie spadnie to sie nie angazuje, ewentualnie jezeli mam OP moge polasic sie na raise i jezeli HERO zostanie w rozdaniu to pasywnie z pozycja.

    JJ: 3bet pf i zrzut na domniemany 4bet od hero.

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Dlatego ja bym tylko sprawdził flop. Wtedy jest szansa na second barrel. A po akcji na flopie turn betuję gdzieś pomiędzy 1/3-1/2 pota.
    Ja tez, ale takie rozegranie nie wydaje mi sie jakies strasznie zle. Second Barrel praktycznie wynosilby ze 2$ wiecej niz Call HERO na raise, a takie rozwiazane powoduje, ze HERO czuje sie oszukiwany i jak w tym przypadku zostal sprowokowany do pusha


    Ale jak chcesz to w praktyce zrealizować? W takiej sytuacji wyszukać sobie wszystkie rozdania przeciwnika w PT i je przeanalizować? Oczywiście zanim Cię stime-outuje?
    Gram 10-12 stolikow i generalnie czesto mam okazje przyjrzec sie ciekawszym rozdaniom, a jezeli Villain gra dosc fancy, to bedzie uczestniczyl w wielu takowych.
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 19-01-2009 o 15:11

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Tak jak już pisałem - moim zdaniem raise flop dyskusyjny, a bet-pot turn absurdalny. Stara się ze wszystkich sił wyrzucić z rozdania przeciwnika mającego 2 outy. Ciekawe z czym chce dochodzić do showdownu - tylko z royalem?
    Wiesz Woland, raisować można z kilku powodów. Jednym z takich powodów, do tego IMO najbardziej naturalnym, jest podbijanie w celu zbudowania puli wtedy, gdy najprawdopodobniej mamy najlepszą rękę. Ja osobiście zagrałbym tak jak ten koleś z nadzieją, że przeciwnik ma overparę. Mój raise stawia go wtedy w trudnej sytuacji i daje okazję do popełnienia błędu. Osobiście uważam, że to właśnie slowplejowanie jest bez sensu. Poza tym z tego co tutaj napisałeś wnioskuję, że na takim flopie raisowałbyś z drawem, overparą czy też stone cold bluff, ale już ze stritem/setem to byś slołplejował? Czy to nie daje Ci do myślenia?

    jdx

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    JJ: 3bet pf i zrzut na domniemany 4bet od hero.
    Ale Hero nie raisował PF, tylko sprawdził Twoje podbicie. Co wtedy na flopie po becie Hero?