Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Easy call, co innego jakby ten 2 typ zrobił tylko calla, wtedy można długo myśleć, w takim wypadku jesteśmy z przodu i się cieszymy

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Bije nas tylko 66 4x slowplayowane: KK i AA z AhKh mamy prawie flipa. Według mnie z marginalnym prawdopodobieństwem koleś gra tak z 66. Gra tak na pewno z 4x (A4, 54, 43). Slowplayowane KK i AA są mało prawdopodobne. Bijemy wszystkie FD oprócz MD i pary od 77 do JJ które musiałby tak zagrać. Po namysle call, a przy stoliku hmmm nie wiem co bym zrobił. Pytanie jest inne. Skoro większość mowi, ze call z QQ to od jakiej over pary call? Bo chyba nie od 77.

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    TT+ call oczywiście grając na stole widzi się z czym koleś calluje z jakiej pozycji, jaki ma zasięg 3-betowania.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    teraz to pewnie już niewiele znaczy ... ale zanim dotarłem do rozwiązania zagadki to sobie pomyślałem, że range tego gościa to: KhQh, KhJh, QhJh, JhTh, Th9h, 9h8h, TT, 99, 88, 77 i może jeszcze ale tylko może KhTh, QhTh, A6o, 55 ... także easY caLL

    bo jak to mawia CTS wobec takich donków mamy stone nutsa i fold w tej sytuacji jest impossible