Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Lol koles ma statsy 28/13 a wy cos gadacie o jego zastanawianiu sie nad tym zeby jego gra byla spojna mysleniu itd lol
    Nie wiem jak moznaby tutaj zrzucic te QQ chyba ze patrzac na agresje 1.5 i majac reada ze raisuje tylko monstery..

  2. #12
    Ace co Ty taki zafascynowany tymi statsami jesteś, przecież próbka którą tu masz nic Ci o kliencie nie mówi bo jest zbyt mała... Istnieje też coś takiego jak read na przeciwnika, widzisz jak rozgrywa, z czym raisuje, jak wysoko podbija itd.
    Do wszystkich dla których statsy są wyznacznikiem poprawnej gry...jak wy sobie radzicie w grze w realu????

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Real to Real net to net. W realu nie masz statsow radzisz sobie inaczej, w necie mazs statsy wiec z nich korzystasz.
    100 rak z reguly wystarczy zeby zobaczyc ze ktos ma za duzy rozrzut miedzy Vpip i PFR a wiec raczej nie jest za dobrym graczem.. Oczywiscie nie zawsze te 100 rak wystarcza ale z reguly.
    Ready oczywiscie mozna miec to tez napisalem ze mozna to zrzucic jezeli mamy read ze koles raisuje tylko monstery.. w innym przypadku uwazam ze zbyt czeeesto jestesmy tutaj mega faworytami zeby foldowac..
    Poza tym raisujemy QQ, trafiamy praktycznie iedalnego dla nas flopa i chcemy foldowac? Raczej w takim przypadku powinnismy wkladac stacka z usmiechem na ustach, jakiego flopa bardziej bysmy chcieli zobaczyc?? Jak chcemy foldowac QQ na flopie 664 to z czym my chcemy grac..
    Ostatnio edytowane przez Ace ; 22-01-2009 o 16:03

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Po rozdaniu doszedłem do wniosku tak jak większość osób, że Koltard izolował shorta, ale przy podejmowaniu decyzji coś mi zaświtało, że jednak coś tam ma.
    Jdx fajne analizy i nie zaskoczyłeś mnie, że byś to zrzucił , ale myślę, że takie dywagacje można przeprowadzać na wyższych levelach, gdzie faktycznie ludzie biorą więcej czynników pod uwagę (on myśli że ja myślę że on myśli...).
    Skończyło się tak:

    EverestPoker Game #4183333400: Table Lulusar-7 - $.50/$1 - No Limit Hold'em - 22:55:55 - 2009/01/17
    Seat 1: teamen ($102.15)
    Seat 3: MutantVirus ($117.00)
    Seat 4: philipgas ($33.05)
    Seat 5: KoLTaRD ($94.50)
    Seat 6: BluffKilla38 ($114.55)
    KoLTaRD posts the small blind of $0.50
    BluffKilla38 posts the big blind of $1.00
    The button is in seat #4
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to MutantVirus [ ]
    teamen folds
    MutantVirus raises to $3.50
    philipgas calls $3.50
    KoLTaRD calls $3.00
    BluffKilla38 folds
    *** FLOP *** [ ]
    KoLTaRD checks
    MutantVirus bets $8.00
    philipgas raises to $29.55, and is all-in
    KoLTaRD raises to $91.00, and is all-in
    MutantVirus folds
    Uncalled bet of $61.45 returned to KoLTaRD
    KoLTaRD shows [ ]
    philipgas shows [ ]
    *** TURN *** []
    *** RIVER *** []
    KoLTaRD shows [Th Jh]
    philipgas shows [5s 6s]
    *** SUMMARY ***
    KoLTaRD shows [Th Jh]
    philipgas shows [5s 6s]
    KoLTaRD collects $76.60

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    ale myślę, że takie dywagacje można przeprowadzać na wyższych levelach, gdzie faktycznie ludzie biorą więcej czynników pod uwagę (on myśli że ja myślę że on myśli...).
    Chodziło mi głównie o miksowanie gry tak, aby była mało czytelna, ale "thinking levels" też niewątpliwie odgrywają tutaj jakąś rolę. No bo tak jak napisał Trias (i z czym się zgadzam), większość graczy na mikro/small stakes będzie z automatu slołplejowała monstery i będzie swój tok rozumowania "przykładać" do swoich przeciwników, tzn. będzie myśleć "eee, z monsterem tak by nie zagrał, pewnie chce mnie wywalić z rozdania". Wystarczy popatrzeć na odpowiedzi w tym wątku. Wobec tego dlaczego gracz z agresywnym image nie miałby ostro rozgrywać monsterów? I nie mówię tutaj tylko o grze przeciwko graczom z którymi mamy jakąś tam historię ale także o grze przeciwko zupełnie nam nieznanym przeciwnikom.

    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Po rozdaniu doszedłem do wniosku tak jak większość osób, że Koltard izolował shorta, ale przy podejmowaniu decyzji coś mi zaświtało, że jednak coś tam ma.
    No coś gotowego (lub z niezłym potencjałem) powinien jednak mieć no bo w końcu będzie musiał wygrać na showdown.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 22-01-2009 o 23:17

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Wobec tego dlaczego gracz z agresywnym image nie miałby ostro rozgrywać monsterów? I nie mówię tutaj tylko o grze przeciwko graczom z którymi mamy jakąś tam historię ale także o grze przeciwko zupełnie nam nieznanym przeciwnikom.
    jdx
    Jeżeli pisząc monster, masz na myśli fulla, to slowplay (czyli call) jest jedynym sensownym rozegraniem w tym miejscu, zwłaszcza przeciwko nieznanym przeciwnikom. Ciężko mi uwierzyć że jakieś inne zagranie byłoby bardziej optymalne, nawet dla agresywnego gracza.
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No coś gotowego (lub z niezłym potencjałem) powinien jednak mieć no bo w końcu będzie musiał wygrać na showdown.
    No czytając HH w życiu bym się nie spodziewał że ma flush drawa (prywatnie obstawiałem go na tripsy). Chyba trochę go poniosła fantazja.

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    Jeżeli pisząc monster, masz na myśli fulla, to slowplay (czyli call) jest jedynym sensownym rozegraniem w tym miejscu, zwłaszcza przeciwko nieznanym przeciwnikom. Ciężko mi uwierzyć że jakieś inne zagranie byłoby bardziej optymalne, nawet dla agresywnego gracza.
    A niby na czym ma polegać sensowność/optymalność slołplejowania fula/karety? W dodatku bez pozycji. Po co? Że może dobierze do 2nd best? Że może będzie blefował? Przecież sam widzisz po wypowiedziach w tym wątku że mało kto uwierzyłby w tej sytuacji w monstera.

    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    No czytając HH w życiu bym się nie spodziewał że ma flush drawa (prywatnie obstawiałem go na tripsy). Chyba trochę go poniosła fantazja.
    Ja tam nic dziwnego tutaj nie widzę. Prawdopodobnie sam bym tak zagrał, chociaż wolałbym do tego jakieś 7h5h, 5h3h, 8h7h lub AhXh. No i między innymi dlatego nie muszę bawić się w slołplejowanie.

    jdx

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Ja tam nic dziwnego tutaj nie widzę. Prawdopodobnie sam bym tak zagrał, chociaż wolałbym do tego jakieś 7h5h, 5h3h, 8h7h lub AhXh.
    jdx
    Co za tym przemawia? Po co ryzykować stack żeby wyrzucić jednego przeciwnika? Przecież chyba głównie chodzi o to żeby drawować jak najmniejszym kosztem i zostawić sobie jak najlepsze implied oddsy (czyli odwrotnie niż tutaj). Naprawdę pytam się z ciekawości, bo nie rozumiem co masz na myśli.

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Robiąc C-R AI na takim flopie z dużym prawdopodobieństwem wywalasz przeciwnika z rozdania, masz dzięki temu kupę deadm money w puli. Poza tym masz sporo outów do najlepszej ręki. No i pokazujesz przeciwnikom że jesteś "kretynem" który robi AI z JT na flopie 644. Jeśli zamierzasz zostać przy stole jeszcze troche czasu to może to być bardzo opłacalne

    A nawet jeśli dostaniesz calla od overpairy to nie jesteś wcale w mega dupie i masz sporo szans na dobranie.

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Poza tym wyrzucając overparę z rozdania dostajesz jeszcze 2 żywe overcards poza swoim f.drawem vs range tego short donka.