Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: PT3 i MTT.

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Hi.

    Od paru dni mam PT3. Jakie wartości najlepiej ustawić, aby pokazywał nam HUD, dla osoby grającej w większości tylko MTT?
    Pozdrawiam.

  2. #2
    ja mam jeszcze 3bet PF, cont bet, att to steal, fold BB to steal
    swoja droga dobre pytanie i chetnie zmodyfikuje moj zestaw wskaznikow

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    ja mam podobne... brakuje mi wyswietlania M, ale tego sie chyba nie da ustawic

  4. #4
    zapytam może w tym wątku by nie otwierać nowego... co muszę ustawić w PT3, a może w sofcie PS by mi zliczało wygrane z turniejow i sng ? history hands ładnie zapisuje, ale jakbym nie skończył turnieju to w PT3 mam zapisane w kolumnie "Finish" wartość 0 i ciągle ROI -100%. Z cash games nie ma problemów.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    musisz recznie wpisac wyniki / main menu / tournaments / enter results..

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Nie uzywa sie PT do MTT. Wyniki nie odzwierciedlaja prawdziwej gry przeciwnikow, gdyz u kazdego dobrego turniejowca poziom agresji i sposob gry uzalezniony jest od blindow, stolu, stackow swojego i rywali i od wielu innych czynnikow. PT wiec nie dosc, ze nie da Wam prawdziwych informacji, to czesto "pomoze" w podjeciu blednej decyzji. Polecam wnikliwa obserwacje i notatki. PT to kompendium wiedzy, ale na cash games.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    40
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    musisz recznie wpisac wyniki / main menu / tournaments / enter results..
    Na PS można też inaczej: korzystasz z "Request Tournament Results" w głównym menu, i to co Ci przyślą importujesz ręcznie do PT3 (albo bezpośrednio z maila, albo kopiując body maila do pliku i robiąc export z pliku).

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    40
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Nie uzywa sie PT do MTT. Wyniki nie odzwierciedlaja prawdziwej gry przeciwnikow, gdyz u kazdego dobrego turniejowca poziom agresji i sposob gry uzalezniony jest od blindow, stolu, stackow swojego i rywali i od wielu innych czynnikow. PT wiec nie dosc, ze nie da Wam prawdziwych informacji, to czesto "pomoze" w podjeciu blednej decyzji. Polecam wnikliwa obserwacje i notatki. PT to kompendium wiedzy, ale na cash games.
    A co powiesz o PT do SnG ?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Teraport Zobacz posta
    A co powiesz o PT do SnG ?
    Tutaj sytuacja wyglada nieco inaczej, gdyz jednostolikowe SnG z reguly koncza sie przy blindach 150/300. Choc zroznicowanie gry w zaleznosci od jej etapu rowniez ma wplyw na statystyki graczy, mozna IMO uzywac PT, gdyz wariancja zachowan jest znacznie mniejsza niz w MTT, a wielu graczy w SnG to grinderzy, bioracy udzial w 8-24 SnG naraz, i ich obserwacja na podstawie PT da nam przyblizony obraz gry.

  10. #10
    chodzi mi głownie o sng bo pt3 ma wieksze mozliwosci niż sharkscope, a wpisywanie pojedynczo wynikow troche mija się z celem... jak dokladnie ten import wyglada ? chodziłem po opcjach i nic takiego nie znalazłem i czy naprawde nie ma czegos takiego by pt3 sam automatycznie pobierał koncowy rezultat ??