Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    29
    wplacilem 10 baksow preferuje holdem no limit . Jaka strategie mi polecacie jakies tam podstawy mam tutaj uzytkownicy wysylaj linki z ciekawymi artykulami pomoze mi ktos, bo niechcialbym szybko tego stracic a cos poduczyc sie na tym:P aa i slyszalem cos o jakims oprogramowaniu ktore jest pomocne

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    http://forum.pokerzysta.pl/dla-pocza...polecacie.html

    10$ to strasznie mało. Nawet na marnych stawkach 0.01$/0.02$ to ledwie 5 buyinów, więc nastaw się, że nawet jeśli będziesz grał dobrze, możesz zbankrutować. Lepiej poszukaj sobie jakiegoś bonusu bez depozytu - możesz dostać nawet 50$, z tym już trudniej będzie ci wszystko przegrać.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    29
    z wczorajszych 10$ dzisiaj mamy 25$ wygrany jeden turniej i cashowka na 0,05/0.10

    bonus bez depozytu??
    Ostatnio edytowane przez bucek89 ; 18-01-2009 o 11:13

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez Doyle Zobacz posta
    No to miałeś szczęście, niedługo zapewne się skończy.

    BankrollMob - POKER: Free No Deposit Poker Bonus & Deposit Poker Bonus
    kurde na tej strone pisze ze niema bonusika na pokerstarsa
    Sa jeszcze jakies takie strony? czy tylko ta? slyszalem cos o jakims quizie?
    Ostatnio edytowane przez bucek89 ; 18-01-2009 o 12:04

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    widze ze kampania PS zrobila swoje,co kto nowy to teraz zaczyna od PS nie przyjmujac nawet do wiadomosci ze sa inne lepsze roomy zwlaszcza dla poczatkujacych

  6. #6
    chociaz im wiecej ludzi na ps tym wiecej fiszy.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    29
    to co mi polecicie?

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    na micro poziom jest wszedzie taki sam, niezaleznie od roomu, wiec z tej stronki bierz cos z duzym ruchem.

    jaki gdzie jest ruch ? Online Poker Traffic Rankings & News | Poker Sites & Networks | PokerScout

    aha, odradzam full tilt z tego wzgledu, ze nie bedziesz mial pozniej mozliwosci uzyskac rakebacku.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    http://forum.pokerzysta.pl/dla-pocza...polecacie.html

    10$ to strasznie mało. Nawet na marnych stawkach 0.01$/0.02$ to ledwie 5 buyinów, więc nastaw się, że nawet jeśli będziesz grał dobrze, możesz zbankrutować. Lepiej poszukaj sobie jakiegoś bonusu bez depozytu - możesz dostać nawet 50$, z tym już trudniej będzie ci wszystko przegrać.
    Ja wpłaciłem na PS gdzieś 12dolcy, gram w zasadzie Cashowki tylko i na nich się skupiam. Gram i uczę się na najniższych stawkach i powiem ci że jak narazie wystarcza mi to w zupełności do nauki. Jak tylko gra się chcąc coś wynieść z gry to jest luz.
    Jeśli chodzi o książki to polecam Harrington on Cash Games. Świetna pozycja, czytam ją na okrągło, wiele można się nauczyć i napisana zrozumiałym językiem.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Chodziło mi o to, że nietrudno złapać pechową serię i wszystko wtopić przy tak małym bankrollu. Chociaż w sumie nie jest to też majątek i jak się całość przegra, można ewentualnie wpłacić jeszcze raz, tylko że może to być trochę deprymujące.