Strona 5 z 31 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 302
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    13


    jestes w porzadku

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    185
    Czarku ja od jutra w Wawie bede...jakos bym nude zabil..jakies propozycje ?


    -----
    Slick

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    10
    Witam w pon byłem pierwszy raz na lidze i bardzo miło wspominam gre. Fajna organizacja zajebista sprawa z tą ligą. Mimo ze nie zaszedłem daleko to moja kareta 7 na stole była baaaardzo miła. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia najprawdopodobniej w poniedziałek a co do limitu zawodników całkiem dobry pomysł.

  4. #44
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    milo i zapraszamy

  5. #45
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    kareta 7777 na river? superuser:/

  6. #46
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    10
    Tak dokładnie kareta na riverze ale to było dziwne hehehe. Ale dobre rozdanie było na flopie set 7 na set 9 :P

  7. #47
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    89
    Zjezdzam z wysp na pare dni, takze zloje Wam dupska w pn - jako pionier [lol] szczecinskiej ligii nie mam innego wyscia p ;]. Moze ktos mi napisac gdzie i o ktorej - nie wiem czy info na pierwszej stronie watku ciagle aktualne, a szczerze piszac, nie chce mi sie przegladac calosci. Pozdro 4 all.

  8. #48
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    oczywiscie ze aktualne , nie zmieniamy lokum co tydzien a organizatorzy dbaja o aktualnosc ! xD

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    ok wyslalem juz Wasze nicki do unibetu i kasa powinna byc w ciagu 3 dni na Waszych kontach, przypominam ze aby ja wyplacic nalezy wyrobic 4pkt vip za kazde 1euro ktore dostaniecie.

  10. #50
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    7
    O,Rumi się odezwałJak tam się żyje?Będziesz jeszcze nie w ten poniedziałek tylko w jeszcze następny?