Strona 6 z 31 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 302
  1. #51
    Cytat Zamieszczone przez maddog Zobacz posta
    jak Buszmen mial 800 to blindy juz chyba nawet byly 600/1200 i ante 200 ... Dobrze sie gralo tylko nie ogarniam czemu do Jokera wszyscy pasowali nawet z dychami a na mnie juz J5 bylo dobre :P, moze troche agresywnie gralem no ale blindy juz tez kosmiczne byly ...

    Ale podobno wtedy jak spasowalem pare 10, to miał AK suited wiec lepsza reka ale akurat wtedy bym wygral bo nie miałby pary nawet

  2. #52
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    89
    pisze z wrocka w oczekiwaniu na pekap, takze i w ten w jeszcze nastepny najprawdopodobniej ;]. pozdr adas ;]

  3. #53
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    10
    Svisstack jako debiutant daleko zaszedł mam nadzieje ze w pon zaszalejemy razem przy finałowym, juz ci nie popuszcze bo ostanio czekałem :P

  4. #54
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez _Svisstack Zobacz posta
    Ale podobno wtedy jak spasowalem pare 10, to miał AK suited wiec lepsza reka ale akurat wtedy bym wygral bo nie miałby pary nawet
    co ty gadasz miales z 55% do tego chyba byles na bb ktory byl gdzies 1/4 twojego staka wiec no brain allin powinien byc :P... do zobaczenia w pon!

  5. #55
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Byl na utg i limpnal, ja bylem na BB.

  6. #56
    Cytat Zamieszczone przez maddog Zobacz posta
    co ty gadasz miales z 55% do tego chyba byles na bb ktory byl gdzies 1/4 twojego staka wiec no brain allin powinien byc :P... do zobaczenia w pon!
    hehe to nie ten moment był to było wczesniej z jokerem mielismy rowne stacki jeszcze wtedy ;-P albo bez kitu byłem juz zmeczony i myle rozdania ;-D

    BTW.
    Tak w ogole to wie ktos z was gdzie moge znalesc wszystkie 169 handow w ułożone w kolejnosci co do mocy na pre-flopie? ;-P najlepiej było by z wyliczonymi prawdopodobieństwami ale to już szczegół.
    Ostatnio edytowane przez _Svisstack ; 23-01-2009 o 00:08

  7. #57
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    10
    Świstak przestań kombinować to nie matma tylko poker, ja próbowałem lecieć wg jakichś tam obyczajów i mnie szczyścił kolega bo miał seta 3 na moje dwie pary własnie z 3 i dupa. Weź sie do gry a nie do statystyki :P

  8. #58
    Cytat Zamieszczone przez wiertara Zobacz posta
    Świstak przestań kombinować to nie matma tylko poker, ja próbowałem lecieć wg jakichś tam obyczajów i mnie szczyścił kolega bo miał seta 3 na moje dwie pary własnie z 3 i dupa. Weź sie do gry a nie do statystyki :P
    ty tez sie opierasz na matmie ;-P bo jak bys sie nie opierał to unsuited 7,2 byłby dla Ciebie dokładnie identycznym układem jak AA ;-P wiec bardziej opłaca sie dążyć do ideału, a nie intuicji (jakis dziwny random) ;-P wtedy bedziesz potrzebował miej szczescia zeby wygrac ;-d
    Ostatnio edytowane przez _Svisstack ; 23-01-2009 o 00:30

  9. #59
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    Cytat Zamieszczone przez _Svisstack Zobacz posta
    ty tez sie opierasz na matmie ;-P bo jak bys sie nie opierał to unsuited 7,2 byłby dla Ciebie dokładnie identycznym układem jak AA ;-P wiec bardziej opłaca sie dążyć do ideału, a nie intuicji (jakis dziwny random) ;-P wtedy bedziesz potrzebował miej szczescia zeby wygrac ;-d
    hihi jak 27o moze byc identyczne skoro 27o > AA

  10. #60
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    Ja Jebie Panowie Spac nie mozecie??

    To ja sobie w pracy juz zapierdalam a Taki Colo pewnie obraca sie na drugi bok Do Roboty!!
    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez lis_zamena ; 23-01-2009 o 06:35