Strona 3 z 31 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 302
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa, Szczecin, Wołczkowo
    Posty
    57
    to ktore juz to podejscie jest z otwarciem? rebranda tez chca zrobic?

    ps. Joker, zmien sobie podpis, jakos nie pasuje do Ciebie...

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Czarku pasuje jak najbardziej
    Przczytaj sobie 9 posta
    http://forum.pokerzysta.pl/zachodnio...8-09-a-27.html

    Dlaczego uwazasz ze nie pasuje ?

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432


    pobilismy kolejny rekord ... 41osob grajacych w turnieju znow przeroslo nasze oczekiwania. Gratulacje dla zwyciezcow i zapraszam wszystkich ponownie

    Dodatkowo prosil bym osoby z pierwszej trojki o zalozenie kont na unibet.pl i przeslanie mi aliasa pokerowego w celu wyplacenia dodatkowej nagrody. Kontakt do mnie w profilu
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 20-01-2009 o 12:56

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    Albo Colo nie wpisales, albo Ilu nie powiedzial Ci ze odpadl. Bo jakos nie widze go w tabeli. prosze o przeslanie nagrody za 25.miejsce <lol>


    Buszmen Szatanie, najpierw oddalem Ci zetony zebys rozjebal ten turek a Ty przed Bublem odpadasz. Tak to sie juz kurwa bawic nie bedziemy Pozdro.

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    w takim razie opcja numer 2 i ilu sie nie zglaszal do mnie

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Lisu bylo 5 platnych miejsc. Buszmen to terminator ! Jak zostalo nas 6, to mial 800 chipsow przy blindach 300/600 ante 100 i stal sie niezniszczalny ! Buszmen gg, szkoda ze 5, bo liczylem po cichu na HU Lisu mielismy cos pic a tak szybko do domu uciekles

    PS Lisu nagroda za 25 miejsce wedruje do Ciebie, nakretka po wodeczce i bilet za 1,70zl zebys mogl dojechac do Polic
    Ostatnio edytowane przez Joker86 ; 20-01-2009 o 14:47

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    jak Buszmen mial 800 to blindy juz chyba nawet byly 600/1200 i ante 200 ... Dobrze sie gralo tylko nie ogarniam czemu do Jokera wszyscy pasowali nawet z dychami a na mnie juz J5 bylo dobre :P, moze troche agresywnie gralem no ale blindy juz tez kosmiczne byly ...

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    Co Wy na to zeby wprowadzic odgorna zasade aby w turnieju moglo grac maksymalnie 40 osob (pierwsze 40 ktore sie zarejestruje gra odrazu osoby ktore zarejestruja sie po 40 musza poczekac na zwolnione miejsce podczas pierwszej rundy blindow)
    Bo tak szczerze mowiac to 5ciu stolow nie ma mozliwosci zrobic w kanclerzu.
    Dodatkowo sprawa kasy od unibetu. Proponowal bym wdrozyc pewna zasade jako ze kasa jest odgornie ustalona a podzialem my sie zajmujemy. Wedlug mnie powinnismy osobom ktore wygraly dodatkowa kase dac tydzien na zalozenie i podanie nicka na ktory nalezy przelac kase, jezeli tego nie zrobia kasa przechodzila by na poczet ligi (przelana byla by na moje konto na ktorym byl poprostu posiedzial przy stolach nie grajac zeby pkt wyrobic potrzebne do wyplaty po czym wyplacil bym ja i na koniec ligi mozna by ja przeznaczyc na dodatkowe nagrody w mastersie lub na jakies bounty etc.) w ten sposob nie potracili bysmy masy kasy jak to bylo za czasow nextpoker gdzie ludzie albo nie pozglaszali nickow albo ciagnelo sie to tygodniami a w koncu i tak nikt pkt nie wyrabial

  9. #29
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Co do tych 40 osob cap, ok a pozniej mozna sie dolaczyc jak odpadna i ja bym zrobil nie tylko w czasie 1 levelu, po prostu -500 zetonow za kolejna runde, powiedzmy 1 runda odada ktos to kolejny wchodiz i ma 4k w zetonach ale jak juz w 2 rundzie ktos odpadnie i nastepny chce wejsc to dostaje 3500, w 3 rundzie juz 3000 etc to zalatwi sprawe wchodzenia z rownym stackiem i nie placenia blindow i nie zabroni gry praktycznie nikomu...

    Chociaz pewno 40 osob sie juz nie zdarzy:P

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    no wlasnie nie wiadomo a lepiej byc na cos takiego przygotowanym, w poprzednim sezonie nikt sie 30 osob nie spodziewal a po pierwszym turnieju z 34osobami srednia 30osob na turniej sie utrzymala.