Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814



    Tak jak obiecałem w innym temacie wyjaśnienie akcji Januar HeyRace.

    Akcja jest kontynuacją zakończonej sukcesem promocji "Świąteczny Grad Prezentów". Różnica polega jendak na tym, że w wyścigi styczniowym szansę na wygraną mają zarówno gracze zbierający najwięcej punktów VIP jak i ci rozgrywający najwięcej rund/rąk.

    W trosce o równe szanse na zwycięstwo użytkowników grających sit&go i stoliki cashowe zostanie wprowadzona druga tablica liderów tak by nagrodę dnia mogli zgarnąć również gracze, którzy rozgrywają największą liczbę rund!!!

    Kolejnym udogodnieniem jest fakt, że do wygrania będą TYLKO NAGRODY PIENIĘŻNE I TICKETY TURNIEJOWE!!!

    Łączna pula wyniesie więc 4500$, z czego połowa powędruje na wyścig VIP a druga połowa zostanie rozdzielona w wyścigu na poszczególne rundy. Każdego dnia zostanie zaprezentowana nowa nagroda, podobnie jak w promocji z kalendarzem świątecznym.


    Ważna informacja jest taka, że jeden gracz może wygrać tylko jendą nagrodę w ciągu dnia i max. nagrody w ciągu całego wyścigu. HeyPoker chce bowiem by szansę na wygraną miała jak nawiększa liczba użytkowników.


    Mam nadzieję, że modyfikacje te wpłyną pozytywnie na odbiór tej akcji. Życzę powodzenia przy stolikach.

    Pozdrawiam

    Marcin HeyPoker Polska
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 17-01-2009 o 12:19

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Mamy już podział nagród w styczniowym wyścigu po kasę. Przedstawia się on następująco:

    Heypoker.com | Competitions

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Widzę, że rozwiązanie w postaci wprowadzenia nagród dnia za rozegranie największej ilości rąk było dobrym posunięciem i przede wszystkim zaowocowało tym, że promocja stała się bardziej dostępna dla graczy z Polski. Jeden z nich właśnie zagwarantował sobie extra 100$ plus ticket. Mam nadzieję, że nie będzie to jedyny przypadek w ciągu trwania całej promocji.

    Pozdrawiam

    Marcin

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    A co tak anonimowo? To właśnie ja byłem;d

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Prawdopodobnie uda mi sie wygrac dzisiejszy "nerd battle" 3440pkt ;p
    Ostatnio edytowane przez demigod01 ; 30-01-2009 o 00:49

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    No to muszę przyznać, że zawalczyłeś konkretnie
    Należą ci się słowa uznania i niniejszym GRATULUJĘ wygranej nagrody dnia!!!

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    graty, ale slaby dzien sobie wybrales bo tylko 50$

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    raczej 50$ +100$ +8$

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    no wiem wiem ale dzisiaj juz by bylo 200$ + 100$+8$

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Niestety sesja sie zaczela i to byl jedyny dzien jaki moglem poswiecic...swoja droga dobra motywacja, zeby duzo grac jednego dnia