Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Hello
    Zawodnik z Krakowa znalazł się w finale Everest Poker Cup II , najpierw wygrał satelitę do Finału live za $100 ($2750 z tego co się orientuję) a wczoraj wywalczył miejsce w finałowej dziesiątce, więcej info na : Everest Poker Blog

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Łał, to taka wspaniała wiadomość! Tym bardziej, że EVP to taka renomowana i popularna pokerownia.

    jdx

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    jdx daruj sobie jak masz pisać takie teksty, sam zajdź tak daleko w turnieju live i życzę Ci żeby się wtedy z Ciebie śmiano że poker xxx to dno i wogóle kto tam gra to jest fish. Chciałem tylko poinformować - czy pisałem gdzieś "WOW GDZIE ON TO NIE DOSZEDŁ" ? niestety to forum sięga poziomem wypowiedzi czasami dna.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Tym bardziej, że EVP to taka renomowana i popularna pokerownia.
    jdx
    No wlasnie Everest to jest najwiekszy niezalezny room gdzie nie ma amerykanow. Jedynie FPT, PS i PP z niezaleznych maja wiecej graczy. Poza tym maja wiecej ludzi od takich sieci jak boss media, b2b czy prima.

    I jest to najszybciej rozwijajacy sie room w Europie zachodniej, chociaz PS teraz zaczal dzialac marketningowo.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 17-01-2009 o 11:59

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Gratki Cichy! Gl na FT!

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Super wynik, powodzenia w finale!

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    sam zajdź tak daleko w turnieju live i życzę Ci żeby się wtedy z Ciebie śmiano że poker xxx to dno
    Mam to gdzieś bo prawie nie gram donkamentów i nie mam ambicji aby zajść tam wysoko. No i o ile wygranie jakiegoś eventu WSOP/WPT/EPT ma jakąś wartość marketingową (nie mówię tutaj o wygranej kasie), to jaką, kurwa, wartość ma zwycięstwo w jakimś Everest Poker Cup?

    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    No wlasnie Everest to jest najwiekszy niezalezny room gdzie nie ma amerykanow.
    Kurak, nie doczytałeś dokładnie tego co piszą na PokerScout. Party jest większe, prawie dwa razy większe (porównując średnie siedmiodniowe).

    jdx

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    jdx co Ty chcesz udowodnic??downswing Cie dopadł??

  9. #9
    go Cichy! przywiez jakies trophy na lige

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Kurak, nie doczytałeś dokładnie tego co piszą na PokerScout. Party jest większe, prawie dwa razy większe (porównując średnie siedmiodniowe).
    jdx
    A nie patrzylem tam na ten znaczek. Gdzies mi sie obilo o uszy, ze PP zaakceptowalo graczy z ameryki. W takim razie drugi room:]