Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 89
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    to już któraś z kolei niejasna sytuacja na tym romie, czyżby byli członkami tego samego elitarnego klubu co absolute,ftp,ultimate bet?
    Ostatnio edytowane przez Deus19 ; 13-05-2009 o 20:42

  2. #72
    Co FTP/Unibet przeskrobały?

  3. #73
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Cytat Zamieszczone przez loser Zobacz posta
    To amerykańscy prosi którzy grali na Bossmedia na lipne dane jak w wielu roomach które nie akceptują Amerykanów. . A zwycięzca Tie53 to kiedyś gracz 300/600$ HU NL na FTP i jest takim Finem jak ja Hiszpanem. Gracz z 3miejsca Operga119 wygrał albo był drugi ostatnio w GSOP na Ongame.
    Chyba piszesz bzdury o Tie53, oto co znalazłem:

    Who is Tie53 at Full Tilt Poker Answered!

    Z kolei ten Operga119 faktycznie był drugi w Evencie GSOPa ale nigdzie nie znalazłem śladu żeby był Amerykaninem

    http://www.bwinpokerblog.com/gsop/bl...gsop-event-14/
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 12-05-2009 o 19:10

  4. #74
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Uważam iż faktycznie odbył się pokazowy szwindelek - i nic na to nie poradzicie - można sobie pogadać pogdybać itak dalej . ABY te niecne praktyki ukrócić nie grajcie za własne siano i wtedy ok. Trzech z ESPOO to jak .... nie będę wymieniał nadaremnie. Szkoda bo mogli to zrobić lepiej - ale pewnie marketingowo chcieli sprawdzić jak społeczność pokerowa to odbierze i wszystkie większe tak będą rozgrywać. Pozdrawiam

  5. #75
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    nie rozśmieszaj ludzi gościu, jaki szwindelek, czy was popierdoliło, Tie prowadził praktycznie od momentu gdy zostało 500 osób, jak mieli to ukartować? dobrze chłopaki grali to wygrali... Gorzej, że ta kasa by była moja, gdyby nie 3 przegrane coinflipy na bublu i pierdolony suck out gościa ze zdominowaną ręką zaraz po nim.... A w heads upie mogłem grać z SirMario, który tez odpadł pechowo, ciekawe, czy wtedy też by był szwindelek, jakby wyszło, że to mój kumpel...

  6. #76
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez początkujący Zobacz posta
    Gorzej, że ta kasa by była moja, gdyby nie 3 przegrane coinflipy na bublu i pierdolony suck out gościa ze zdominowaną ręką zaraz po nim....
    Tym bardziej "setup".

  7. #77
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez TheNaturat Zobacz posta
    Co FTP/Unibet przeskrobały?
    Polecam lekturę wątków na 2+2, w razie problemów wrzucę linki.

  8. #78
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Mozesz napisac o Unibecie bo nie slyszalem nic.

  9. #79
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Mozesz napisac o Unibecie bo nie slyszalem nic.
    Faktycznie popier... mi się z ultimate bet, za co przepraszam Unibet, poprzedni post zedytowany.

  10. #80
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez SirMario Zobacz posta
    Chyba piszesz bzdury o Tie53, oto co znalazłem:

    Who is Tie53 at Full Tilt Poker Answered!

    Z kolei ten Operga119 faktycznie był drugi w Evencie GSOPa ale nigdzie nie znalazłem śladu żeby był Amerykaninem

    GSOP Jallu91 Takes it to the Limit in GSOP Event #14 on bwin poker blog
    Z tego co wiem Lars Luzak to jeden z najlepszych graczy HU na FTP po co mu drugie konto Tie53 na którym grający notorycznie rozdawał w HU dolary. Nawet na 2+2 wiekszość tematów to zwykłe spekulacje jak na każdym forum. Ja osobiście uważam że niektórzy Amerykanie grają nadal w większych turniejach online na cudze konta w sieciach które ich nie akceptują. Ale oczywiście każdy ma prawo do swojego na ten temat zdania.
    Dla ciekawych tak wyglądały dokonania przed tym turniejem 4 pierwszych graczy na bossie:
    1.Tie53 5 -$161 $148 -100% -$803 Tilt IPN
    2.pommik 5 $211 $70 139% $1,057 - IPN
    3.Operga119 86 -$12 $98 8% -$1,066 - IPN
    4.eom2k 44 $100 $145 47% $4,390 Tilt IPN
    Dziś wchodze na ss a tam niestety gracz Tie53 zniknął z bazy danych i pisze że takiego wogóle nie ma.
    Ostatnio edytowane przez loser ; 17-05-2009 o 17:34