Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 89
  1. #31
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no Egon gra miliard stołów i raczej nie gra "książkowo" i pewnie jak każdemu mogłoby się coś wydawać ale skoro tutaj widział to jeszcze Goorka siedzący obok to jakoś w złudzenie zbiorowe nie ma co wierzyć...

    no i nie tylko Soprano już pisał o czymś podobnym na Bossie przez ostatnie 2 lata (no a jeśli jest tam gdzieś taki błąd to większość i tak o tym nie pisze bo albo nie zauważy bo będzie to w jakimś nieważnym rozdaniu albo się pomyśli, że pewnie mi się wydawało że mam takie a takie karty)
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 16-01-2009 o 18:11

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    ja bym tam wiecej nie zagral

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    To rozdanie poprostu miało być ustawione tylko zle karty podlozyli i musieli nadrobic na river i na sztywno zmienic karty - przewaznie robiąto przed flopem (AA na KK Czy KK vs QQ z setem itp).

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Też tak kiedyś miałem co prawda na partypoker ale identyczna sytuacja

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Dear Tomasz,

    Thank you for contacting Poker Heaven.

    We can confirm that the hole cards for you (kluivert24) were in fact QQ not KK as stated by yourself. Please find the hand history for hand 1410464127 attached to this email.

    If we can be of any further help, please don't hesitate to contact us again.

    Kind Regards,

    Teshurn
    Customer Support Team
    Poker Heaven

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    hehe to samo miałem w celebie AA na łapie i po flopie Axx doszło do ai gosc miał AK i pula podpłyneła do niego ja kurwa patrze do hh a tam mam AK a gosc AA a print screena nie ma szans zrobic w takiej sytuacji bo jak ci pula odpływa do goscia to karpia robisz i cie muruje na 10 sekund musza miec jakiegos buga co sie ujawnia raz na milion rozdan..

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    tez mialem kiedys podobna sytuacje na bossie(moze nawet 2x) nie pamietam tylko czy przeciwnik pokazal te karty ktore ja widzialem, uznalem ze ja sie jebnalem i gralem kartami z ktoregos innego stolu i odpuscilem ale na poczatku bylem bardzo zdezorientowany.

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    2 razy miałem tak na celebie, i pomimo przekonania że mi się nie wydawało ,uwierzyłem że wzrok spłatał mi figla (AA a okazywało się AK i KK okazywało się AK)
    O dziwo ,na żadnym innym sofcie wzrok nie płatał mi figli, a zdecydowanie najwięcej rozdań w sieci zagrałem na ongame

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    http://www.tlpoker.pl/h/46678

    znalazlem rozdanie pewnie odpuscilem bo niechcacy wygralem :P
    Ostatnio edytowane przez 1kino1 ; 18-01-2009 o 15:13

  10. #40
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    So it happens... przypadek nie jest odosobniony, teraz trza tylko zdj zrobic


    jeden zyskal , drugi stracil = nie ma o czym gadac
    Ostatnio edytowane przez eLPe21 ; 18-01-2009 o 23:26