Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 89
  1. #21
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Goorka nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie, a baranów to poszukaj w swoim otoczeniu zaczynając od siebie.

    Póki co to nie jest oszustwo tylko usterka techniczna, jak mu nie oddadzą kasy po licznych reklamacjach to wtedy będzie to oszustwo.
    Egon jak grasz multitabling to dla ciebie był to tylko co najwyżej 1BI nie uszczuplający znacząco twój bankroll o ile dobrze wnioskuje, hmmm ja bym niepłakał, ile to razy miałem disconnected albo inne tego typu wynalazki i spora pula poszła się je...

    Takie życie, grasz w necie to się licz z takimi niespodziankami, a ty zaraz lamentujesz jak by ci cały bankroll zwinęli z konta, otrzyj łzy i bądź mężczyzną.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    reisował mój kumpel kwachu ale allina wygrał 3 koles który pokazał ... moje kartyy 2 króle hullo11 i to z nim później pisałem io odpisał secret

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    było screena dać teraz to nawet bossmedia ci nie pomoże jak mają w logach damy tak jak ty... :/

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Goorka nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie, a baranów to poszukaj w swoim otoczeniu zaczynając od siebie.

    Póki co to nie jest oszustwo tylko usterka techniczna, jak mu nie oddadzą kasy po licznych reklamacjach to wtedy będzie to oszustwo.
    Egon jak grasz multitabling to dla ciebie był to tylko co najwyżej 1BI nie uszczuplający znacząco twój bankroll o ile dobrze wnioskuje, hmmm ja bym niepłakał, ile to razy miałem disconnected albo inne tego typu wynalazki i spora pula poszła się je...

    Takie życie, grasz w necie to się licz z takimi niespodziankami, a ty zaraz lamentujesz jak by ci cały bankroll zwinęli z konta, otrzyj łzy i bądź mężczyzną.

    niestety ale czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocna stroną mi nie chodzi ao kase ale o ta sytuacje co innego jest jak mi neta przerwie przegram allina nawet na jednego auta a co innego gdy wygrywam gre ale pieniadze i karty moje ida do innego gracza a w archiwum jest napisana zciema że mam inne karty za długo w to gram żeby dawać sie tak w konia robic a na dodatek jak do nich pisze to mnie zbywaja i moge sobie czekać do usranej smierci szkoda że tak sie traktuje gracza który co jak co ale troszeczke gra w tą gre i nabija im reaka i nie tylko w każdym razie nie obrażaj Górki Porozmawiamy o tym kiedyś w realu i powrócimy do tej sytuacji

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    każdą gre na 11 stolikach mam screenowac )?? nie no sorki ale byłoby tego troche lol ale dziekuje za rade rozważe ją

  6. #26
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    No nie moge, że niby ja kogoś obrażam? A kto wyskoczył z tematem baraniny jako pierwszy? Odpisałem ci jakbym się poczuł w tej sytuacji bo się o to pytałeś, życie jest niesprawiedliwe, koniec i kropka.
    Oczywiście życze ci żeby bossmedia oddała ci należne pieniądze, żebyś nie pomyślał że ja jakiś zawistny czy żerujący na nieszczęściu ludzkim
    Ale ja nie raz myślałem że mam str8 czy kolor a sie okazywało że mialem złudzenie, zresztą to się zdarza wszystkim, ile razy czytałem tu na forum że ktoś się allinował bo myslał że ma inną karte

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Myślę, że usterka polega nie na tym, że Twoje karty przeszły do kogoś innego tylko po prostu zostały one źle wyświetlone. Kiedyś chyba ludzie wklejali screeny z Pacifica gdzie zdarzały się karty zakryte na flopie czy turnie, ale nie wiem czy ktoś to wyjaśniał. Zobaczymy jak Boss zareaguje, jeśli w ogóle to zrobi.

    Nowy: Ale tutaj dwie osoby miały "przewidzenie"...

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    (nie czytalem pozostalych postow)

    nie wiem czy pamietacie ale mialem kiedys identyczna sytuacje na bossie, po sprawdzeniu HH byly tam inne karty iz te ktore widizalem na monitorze i bylo to tez na boss medii.

    tak wiec mimo ze zwykle jestem negatywnie nastawiony do wszelkich teorii spiskowych i bugow w softach w to akurat wierze

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    A czy nie ma mozliwosci ze po prostu coś ci sie pomylilo? Mi nie raz zdarzalo się że tracilem spore pule, bo okazywalo się że mam inne karty niż myślałem

    Jesteś pewien że mialeś KK, a akcje preflop opisałeś dość znacząco inaczej niż to przedstawia Hand History (chociażby to że nie siedziales na buttonie tylko na SB). Poza tym bardzo dziwnie zagrałeś te "króle".
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 16-01-2009 o 17:55

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    28
    Tomek zycze powodzenia w rozwiazaniu sprawy... miejmy nadzieje ze BM sie ta sprawa zajmie i wiecej JUZ TAKICH BLEDOW NIE ZOBACZYMY W TEJ sieci. Na pewno kazdy bylby nie zadowolony z takiego wyniku gry i nie chcialby zeby jemu sie to przytrafilo!!! A 50e czy troszke wiecej sobie po drodze nie chodzi

    PS. A moze to zrobili specjalnie bo z Toba wygrac nie mozna na BM ...?!

    Pozdrawiam