Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: gdzie pograc??

  1. #21
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    a w tą niedziele będziecie grac jakieś cashówki ??

  2. #22
    bosynurek Guest
    Cytat Zamieszczone przez jaddi Zobacz posta
    a w tą niedziele będziecie grac jakieś cashówki ??
    ale ograniczyla sie przede wszystkim do piatkow. dzis start jak zwykle 21.00, gramy do okolo szostej rano wiec mozna sie dolaczyc pozniej. jak pojawia sie wiecej niz osiem osob to uruchamiamy drugi stolik. blindy 1.00/1.00 pozdrawiam

  3. #23
    s gdzie gracie?

  4. #24
    bosynurek Guest
    Cytat Zamieszczone przez bosynurek Zobacz posta
    nie pamietalem, ale wpadlem na genialny pomysl i po wpisaniu w Google frazy "hostel zyrafa krowoderska" otrzymalem:

    Hostel & Bar Giraffe
    ul. Krowoderska 31

    niesamowite!!!!
    pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3
    Witam, mam kilka pytanek Jak w ogole wyglada tam gra? ogolnie chodzi mi o to, czy są żetony i jakie ciemne... bo 1.00/1.00 jak na small i big to troche dziwne i ogolnie ile przydaloby sie miec na wejscie? Pozdrawiam

  6. #26
    bosynurek Guest
    Cytat Zamieszczone przez maz Zobacz posta
    Witam, mam kilka pytanek Jak w ogole wyglada tam gra? ogolnie chodzi mi o to, czy są żetony i jakie ciemne... bo 1.00/1.00 jak na small i big to troche dziwne i ogolnie ile przydaloby sie miec na wejscie? Pozdrawiam
    1.00/1.00 dziwne czy nie, jest raczej niedyskutowalne. Chyba ze jest atmosfera zeby zagrac na przyklad 2.00/1.00. Na razie nie bylo, zawsze sa osoby przeciw.

    Zetonow nie musisz ze soba przynosic chyba ze masz jakis superwypasiony zestaw i chcialbys puscic go w obieg tak do szostej, siodmej rano.
    Kase natomiast musisz ze soba przyniesc, chyb, ze chcesz popatrzec. Przyjmujemy ze buyin maksymalny to 100 razy blind czyli 100 zlotych chyba ze gra sie juz rozwinela i sa duze staki. Jak nikt nie ma nic przeciwko to mozna sie wkupic i za 1 mln zlotych - to gra towarzyska i decyzje w takich przypadkach podejmuja wszyscy gracze przy stoliku przez aklamacje. gdybys mial plan wkupic sie za milion, daj znac wczesniej, przyniesiemy aparaty fotograficzne i bedziemy sobie robic z toba zdjecia.
    Jesli chodzi o to, ile przydaloby sie miec na wejscie, to polecam artykuly na stronach pokerowych, ale dam ci krotka, ogolna rade: tyle, ile mozesz sobie pozwolic, zeby przegrac.
    pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    10
    gracie jeszce gdzies jakies cashowki? wczoraj bylem w tej zyrafie i koles powiedzial ze to jest nielegalne i juz tam nie gracie

    napisz prosze gdzie teraz gracie

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    10
    jak by co moje gg o 2922265, chetny na wszystkie cashowki

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    jasne ze nielegalne.a cos ty myslal kolo ?

  10. #30
    bosynurek Guest
    zostalimy wypieprzeni. dziekujemy wszystkim za wspolne emocje miejsce spalone ale gra zyrafowa choc cierpi to wykazuje duza zywotnosc i przeniesie sie niebawem w inne miejsce.