Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Witam,

    od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu drugiego monitora. Obecnie mam Samsunga 204B, który sprawuje się całkiem przyjemnie - i szukam czegoś, co by to owego Samsunga pasowało.

    Wymagania:

    - monitor winien być panoramiczny
    - mieć rozdzielczość przynajmniej 1920x1200
    - krótszy bok matrycy musi być takiej samej długości, jak bok matrycy 204B (chyba 24" pasują, prawda?)
    - wskazany podobny design (204B jest srebrny - http://ak47.dk/files/pokerblog/samsung.jpg)
    - wymagana regulacja wysokości monitora
    - wskazany pivot
    - wymagana prosta regulacja parametrów obrazu spośród ustawień predefiniowanych - pod jednym przyciskiem (bardzo użyteczna funkcja w Samsungach)
    - oczywiście wskazana możliwie dobra jakość obrazu, ale monitor raczej na matrycy TN - aby nie było dużej różnicy w postrzeganiu między nowym sprzętem a starym 204B

    Macie jakieś propozycje? Bo ja to się średnio w tym ostatnio orientuję...

    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    proponuje kupic... taki sam monitor jak masz, bedzie bardzo pasowal do obecnego

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Po pierwsze - nie jest panoramiczny, po drugie już ich praktycznie nie ma na rynku...

    Szukajmy dalej

    pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    aaa, sry nie wiedzialem nie lepiej sprzedac to co masz i kupic 2x 24" lub 1x30"?

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ja ostatnio u brata siedzialem przed 30'' Della, potrzeba glebokie biurko do niego bo inaczej to troche za duze

    A ile chcesz na to wydac?

    Jezeli chodzi o marki to zdecydowanie polecam Dell'a, Pivot to nie wiem czy robia do tak duzych monitorow. Moj 20'' ma i jakos srednio wyobrazam sobie krecic 30'' brata