Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Seat 1: CallyaColony ($396 in chips)
    Seat 2: How2UseChips ($1,422 in chips)
    Seat 3: Rainman955 ($392 in chips)
    Seat 4: Superman1955 ($403.60 in chips)
    Seat 5: scarco rater ($404.80 in chips)
    Seat 6: ColdBeerAhh ($435 in chips)
    Seat 7: Sharp1668 ($301.10 in chips)
    Seat 8: loques ($722.40 in chips)
    Seat 9: dontstealme ($88 in chips)
    Seat 10: HERO [ ] ($400 in chips)
    ANTES/BLINDS
    loques posts small blind ($2), dontstealme posts big blind ($4).

    PRE-FLOP
    HERO bets $14, CallyaColony folds, How2UseChips folds, Rainman955 folds, Superman1955 folds, scarco rater calls $14, ColdBeerAhh bets $50, Sharp1668 folds, loques folds, dontstealme folds, HERO bets $120, scarco rater calls $120, ColdBeerAhh folds.

    FLOP [board cards: ,, ]
    HERO checks, scarco rater checks.

    TURN [board cards: ,,, ]
    HERO checks, scarco rater checks.

    RIVER [board cards: ,,,, ]
    HERO bets $162, scarco rater bets $270.80 and is all-in, HERO folds.

    Proszę o komentarze do preflop i głównie postflop. Przeciw sensownemu przeciwnikowi gram tutaj prawdopodobnie check/fold flop, turn, i river o ile nie spadnie dama. Jednak tutaj miałem problem jaka linia daje najlepsze EV, bo przeciwnik miał statsy 54/12/4.5 i ciężko było mi postawić go na jakiś range. Bet na river dla value od 88-JJ, prawdopodobnie kiepski:/ Po jego raise potrzebuję wygrać jakieś 13%, ale mam (może złe?) wrażenie że nigdy nie jestem tu z przodu (a na pewno rzadziej niż te 13%).

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Zdecydowanie check/call na river. Nie podoba mi sie Twoja linia rozegrania tej reki.

    Bet po przeczekaniu flopa i turna IMO bardzo dziwny i nie na miejscu. Skoro masz wrazenie, ze jestes z tylu (i to jak najbardziej prawidlowe wrazenie), to po co betujesz? Fold jeszcze gorszy. Bedac pot commited moglbys chociaz dla spokoju sumienia zobaczyc za 107$, co ten fish mial

    A skoro to fish, to na pewno jestes z tylu. Bije Cie kazde Ax, Kx, 77 i 44 i wszystkie te rece sa prawdopodobne, jesli piszesz, ze to donk.

    Spartaczyles troszke te kobietki i trzeba niestety to glosno powiedziec...

    PZDR

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Powinno się na takim flopie grać CB?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Powinno się na takim flopie grać CB?
    Ja bym gral, ale nie z donkiem. Zmniejsza sie prawdopodobienstwo, ze rywal ma AA lub Ax, przy czym sam moge reprezentowac AK. Donk mogl wejsc do rozdania z Axs, wiec optymalna linia byloby pasywne dowiezienie dam do konca rozdania, a w przypadku agresji oponenta spasowanie tej reki.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Tak btw, to jestem lekko zszokowany, że na NL400 FR są misie z oglądalnością flopa powyżej 50%...

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Intelowiec po co dawac donkowi 2 darmowe karty ?

    Ax to chyba bardzo malo prawdopodobna reka u donka, znacznie czesciej zaangazuja sie w gre z xx suited niska parka jakimis conectorkami


    ja daje 150$ na flopie jak gosc sie allinuje coz moze ma FD a jak nie to pozostaje modlitwa i jakies 11% liczac jeszcze backdorowego flusha

  7. #7
    ja bym zagral cont beta. przy takiej akcji jest spora szansa ze ma pare - bijesz mocno przed flopem, spada mocny flop, bardzo czesto przy takim przebiegu trafisz wlasnie top set top kicker. w razie otrzymania jakiejkolwiek akcji na flopie, raczej odpuszczam i szukam better spot

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Zdecydowanie check/call na river. Nie podoba mi sie Twoja linia rozegrania tej reki.

    Bet po przeczekaniu flopa i turna IMO bardzo dziwny i nie na miejscu. Skoro masz wrazenie, ze jestes z tylu (i to jak najbardziej prawidlowe wrazenie), to po co betujesz? Fold jeszcze gorszy. Bedac pot commited moglbys chociaz dla spokoju sumienia zobaczyc za 107$, co ten fish mial

    A skoro to fish, to na pewno jestes z tylu. Bije Cie kazde Ax, Kx, 77 i 44 i wszystkie te rece sa prawdopodobne, jesli piszesz, ze to donk.

    Spartaczyles troszke te kobietki i trzeba niestety to glosno powiedziec...

    PZDR
    Dzieki, generalnie na chłodno zgadzam się z Twoją opinią (niestety). Dla jasności, na river proponujesz check/call dowolnej wielkości beta? Czy tylko do pewnej sumy (jakiej? pół pota?)?

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    ja bym zagral cont beta. przy takiej akcji jest spora szansa ze ma pare - bijesz mocno przed flopem, spada mocny flop, bardzo czesto przy takim przebiegu trafisz wlasnie top set top kicker. w razie otrzymania jakiejkolwiek akcji na flopie, raczej odpuszczam i szukam better spot
    Josek a ile byś contbetował? bo po becie za pół puli nie można raczej spasować na jego push... To była właśnie kolejna paranoja tego rozdania że SPR=0.8 około

    Druga sprawa: uważasz że jest spora szansa że ma parę, a mimo to chcesz zamienić QQ bijące większość jego par w blef? Nie mówię że źle, totalnie się pogubiłem w tym rozdaniu liczyłem szczerze mówiąc na fold/push przeciwników preflop. Push sprawdziłbym od donka, od squeezera nie wiem, pewnie impuls chwili.
    Ostatnio edytowane przez uczniak ; 15-01-2009 o 13:54 Powód: dodalem drugi akapit

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    Dzieki, generalnie na chłodno zgadzam się z Twoją opinią (niestety). Dla jasności, na river proponujesz check/call dowolnej wielkości beta? Czy tylko do pewnej sumy (jakiej? pół pota?)?
    Oczywiscie na bet allin, cokolwiek on by nie znaczyl, pasuje. Nie stracilem duzo w tym rozdaniu i nie zamierzam ryzykowac swoich cennych $ na sprawdzanie donka, ktory moze miec wszystko. Ograniczam zakres calla do maksimum 1/2 puli, choc i tak zrobilbym to z ciezkim sercem

    Co do c-beta Joska, z takim przeciwnikiem ja bym sie jednak wstrzymal z jednego prostego wzgledu-do pota prawie 300 przyzwoity cbet to okolo 170-220$. Zagranie takiego cbeta oznacza, iz jestesmy pot commited i nie mamy innego wyjscia niz zestackowac sie na raise allin rywala. Jesli na takim flopie jestesmy pewni swojej reki, OK. Jesli nie do konca, to lepiej sobie darowac. Cbet za 150$ i w zamiarze fold na reraise allin donka nie za bardzo mi tu pasuje.