Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 93
  1. #71
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    4
    a może wtorek 06.10 o 20?

  2. #72
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Wczoraj odbył się ostatni turniej ligowy sezonu "lato 2009". Podsumowanie czołówki klasyfikacji na koniec sezonu:

    1. Ko2
    2. Ksiondz
    3. Askalon


    4. Jerome
    5. Levy
    6. Uuganbayar
    7. Krup
    8. Modry

    Powyższa lista to zarazem lista uczestników turnieju masters. Serdecznie wszystkim gratuluję!

    Co do terminu mastersa to prawdopodobnie nie uda się wszystkich zgadać przed środą, także ew. padające tu propozycje sugerowałbym przyjąć na od 8.X wzwyż. Wstępnie może coś się wyklaruje, ale ostatecznie raczej sprawę dogadamy "na żywo" we środę.

    Pewnie już sporo osób o tym wie, ale oficjalnie informuję, że zarząd ligi podjął jednomyślnie decyzję o zmianie miejsca rozgrywania turniejów ligowych. Przenosimy się do nowo otwartego "Poker face" na ul. Kordeckiego. Jeśli chodzi o jakieś inne zmiany dot. naszych rozgrywek na razie żadne propozycje nie padły.

    Skłaniałbym się jednak ku temu, żeby przyjąć u nas zasady rozgrywania turniejów wg PFPS: Download - Polska Federacja Pokera Sportowego. Chodzi o wszelkie zasady związane z przebiegiem rozgrywki: pokazywaniem kart, błędami rozdawania itp. Dotychczas nic takiego nie mieliśmy spisanego, więc zdarzały się czasem wątpliwości. Przyjmując za wyznacznik powyższe zasady byłoby się do czego odwołać w takich przypadkach.

    Rozpoczęcie sezonu "jesień 2009" już w najbliższą środę 7.X, tak więc zapraszam na C.K.LP do "Poker face"!
    Ostatnio edytowane przez Marian ; 01-10-2009 o 21:59

  3. #73
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    12
    8.10 , 12.10 ,13.10 po 18:00 u mnie tak to wyglada

  4. #74
    wszystkie wymienione post wyzej dla mnie ok

  5. #75
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    Gramy tego Mastersa we wtorek ??

  6. #76
    Z tego co wiem, to na razie nie.

  7. #77
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Z powodu nieobecności Jeroma terminy mastersa do 15.X włącznie niestety odpadają.

  8. #78
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    Jak sie nikt nie wybiera na Usopa to moge zagrac 16 (piatek) albo 20 (wtorek)

  9. #79
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Jerome jedzie,bo wczoraj wygrał wpisowe. ;P
    Pozdro

    Seq

  10. #80
    Z tego co wiem to nie jedzie, bo ma inne plany.
    A tak poza tym to juz wrocil i mowi, ze w przyszlym tygodniu moglby zagrac. Nie wiem czy sa juz jakies propozycje terminow itp.
    Ale kiedys trzebaby sie zebrac

    BTW: mi przyszly tydzien rowniez pasuje.