Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Gdzie grać OH?

  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    lol mu raczej chodzilo o to, ze przy takiej ilosci graczy zawsze znajda sie rybki

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    hahaha FTP wysoki poziom ? ? jak moze byc wysoki poziom przy tylu graczach ? przeciez wiadomo ze wsrod tylu grazcy wielu donkow jest


    moim zdaniem poziom jeszce nizszy niz Ps i ogolnie zalosny chociaz wiadomo paru donbrych zawsze sie trafi

    mowie o plo100-200


    z jednym sie zgodze ze na FTP poziom jest nizszy niz na PS,ale mowienie ze jest zalosny to bym nie koloryzowal,bo niby gdzie jest wyzszy na BM,ongame,everest,party poker no prosze Cie

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    ja ostatnio przeszedłem z bossmedii do ipoker - betfriends i co moge zaobserwowac:
    na bossie malo graczy i latwiej sie gralo gdyz notki mialem na 80% graczy
    na betfriends pelna gama dostepnosci stolow przy dobrym bonusie ruch ciagly na shorthanded a i 1-3 pelne stoly mozna znalezc
    tylko ze na razie mnie leja no ale trzeba sie jakis czas dostosowac do stylu prezentowanego na ipoker a ten jest zgola inny jak na boss

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    witam
    ja ostatnio przeszedłem z bossmedii do ipoker - betfriends i co moge zaobserwowac:
    na bossie malo graczy i latwiej sie gralo gdyz notki mialem na 80% graczy
    na betfriends pelna gama dostepnosci stolow przy dobrym bonusie ruch ciagly na shorthanded a i 1-3 pelne stoly mozna znalezc
    tylko ze na razie mnie leja no ale trzeba sie jakis czas dostosowac do stylu prezentowanego na ipoker a ten jest zgola inny jak na boss
    Palo a możesz w kilku słowach czym się różni? większa/mniejsza agresja etc

    Gra może ktoś na party? Możecie powiedzieć coś o poziomie, subiektywnie oczywiście..
    Pozdro600

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    przeciez do jasnej ciasnej gadanie o poziomach jest nic nie warte na logike przeciez jak gdzies sa fisze to wielu dobrych graczy idzie tam grac i co nadal w tamtym romie jest niski poziom ?

    Mysle ze wszedzie ejst poziom podobny a najlatwiej znalezc slabych graczy tam gdzie gra duzo grazcy i jest duzy wybor stolikow do gry

    pozatym mysle ze fisze beda w wiekszosci pokeroomow z beznadziejna oferta bonusowa taka ktora nie przyciagnie lepszych graczy

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez BzyQ Zobacz posta
    Gra może ktoś na party? Możecie powiedzieć coś o poziomie, subiektywnie oczywiście..
    Ja tam nie narzekam na jakość fiszowni na Party, aczkolwiek podejrzewam, że procentowo donków jest tyle samo co w innych pokerowniach. Jest natomiast inny problem który mnie martwi. Zdaje się że niecały rok temu Party wprowadziło stoliki SH i o ile na początku ruch na tych stolikach był mały a duży był na FR, to teraz jest odwrotnie. Powyżej PLO25 ciężko jest uzbierać 4 stoliki FR (z tych samych stawek ale wliczając również PLO8), a ja właśnie FR preferuję. Co do bonusów to Party często daje jakieś śmieszne reloady z których korzystam raz na ruski miesiąc i co jakiś czas są też różne dziwne promocje z których wcale nie korzystam.

    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    pozatym mysle ze fisze beda w wiekszosci pokeroomow z beznadziejna oferta bonusowa taka ktora nie przyciagnie lepszych graczy
    Wypraszam sobie. Ja tam bonusy w zasadzie zlewam ciepłym moczem, a za fisza wcale się nie uważam. Co prawda za wymiatacza również nie. Poza tym uważam, że bonusy to są właśnie dla fiszów ponieważ solidny gracz powinien być zadowolony z tego co normalnie ugra. Sądzę również, że im lepsza oferta bonusowa danej pokerowni, tym większa fiszownia powinna tam być.

    jdx

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    jdx na plo 100 i 200 grając omaszke na ongame wychodziło mi że płace rake w wysokości 4ptb/100, więc jak ktoś mi chce ponad 2ptb/100 oddać to ja mu serdecznie dziękuje
    Pewnie od nl1000/plo1000 to faktycznie jest już mało istotne,jednak na niższych limitach bardzo opłaca się posiłkować takimi bonusami

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    dzisiejsze rozdanko z fulltilta w sumie pierwsze na tym stoliku
    Jak widac po graczu 764 donkow nie brak

    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Hero [ ]
    veronca84 folds
    RnR_PoKeR folds
    Bluff0815 folds
    764 calls $2
    giobea calls $1
    Hero checks
    *** FLOP *** [ ]
    giobea bets $6
    Hero raises to $15
    764 raises to $57
    RnR_PoKeR stands up
    giobea calls $51
    Hero calls $42
    *** TURN *** [ ] []
    degeneratti adds $200
    giobea checks
    Hero bets $91, and is all in
    764 raises to $110, and is all in
    giobea calls $110
    764 shows [ ] hahahahahahahahhahaha
    giobea shows [ ]
    Hero shows [ ]
    *** RIVER *** [ ] []
    764 shows a pair of Kings
    giobea shows three of a kind, Tens
    giobea wins the side pot ($38) with three of a kind, Tens
    Hero shows a flush, Ace high
    Hero wins the main pot ($447) with a flush, Ace high

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Dawkar, no w sumie to ja z jakiejś tam formy rejkbeku korzystam ponieważ te punkty gracza co to się je chcąc niechcąc zbiera można wymieniać na kesz (a od niedawna, podobnie jak na Ongame, kupować za nie także bonusy). Tyle tylko, że nie mam pojęcia jakiej wielkości (w % lub ptBB/100) jest ten rejkbek. I jakoś mnie to nie interesuje.

    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    dzisiejsze rozdanko z fulltilta w sumie pierwsze na tym stoliku
    Jak widac po graczu 764 donkow nie brak
    Koleś z holdema się pewnie urwał.

    jdx

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Otworzyłem poker trackera i wbiłem wyniki od 1 stycznia 2008 roku na full ringach PLO50
    Betfair:2,017 rąk: 19,69bb/100 hands
    Ongame ( tu jest problem , bo nie rozróżnia full ringów od shortów): 2,813rąk i 11,23 bb/100 hands
    Poker Stars 6,765 rąk i 8,49 bb/100 hands

    Wnioski?
    Zbyt mała baza danych ale pieprzenie Sebkrola o tym , że donki sa wszędzie niewiele zmienia