Strona 9 z 18 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 177
  1. #81
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    6
    Tak sobie pomyślałem że można by pogadać żeby w jakimś klubie grać. One są większe niż rock cafe, a poza tym w ciągu dnia do tego w niedziele nie czynne...
    Co wy na to?

  2. #82
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Ze względu na olbrzymie zainteresowanie rozważamy wszystkie opcje na zwiększenie limitu miejsc... ale jeśli masz na myśli wynajem lokalu pokroju Euforii czy QSC to uprzedzam, że jest to całkowicie nierealne. A nawet gdyby było to zapewniam, że w takim klubie wcale nie grałoby się komfortowo.

    Najbliższy turniej na pewno odbędzie się w Rock Cafe. Zamówiliśmy dodatkowy stół, który do niedzieli powinien do nas dotrzeć. Jeśli tylko wymyślimy gdzie go wstawić, limit miejsc zostanie zwiększony do 54. Nie powinno też być więcej problemów z komunikacją między piętrami, tym razem obraz z laptopa będzie wyświetlany na wszystkich plazmach w całym lokalu.

    Co w przyszłości? Odnośnie przeniesienia ligi w inne miejsce będziemy jeszcze rozmawiać w gronie organizatorów. Nie chcemy podejmować żadnych decyzji pochopnie, zwyczajnie musicie uzbroić się w cierpliwość.

    Do zobaczenia przy stołach,
    Paweł

  3. #83
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    skad tych ludzi tyle nawialo?juz nie ma miejsc do rejestracji

  4. #84
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    6
    Spoko Paweł, zasugerowałem tylko bo fajnie by było jakby więcej osób miało szanse zagrać

    pozdro

  5. #85
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Ze wzgledu na duza frekwencje oraz rosnaca popularnosc ligi, postanowilsimy w gronie organizatorow przeznaczyc czesc kaski, ktora uzbieramy z puli masters na nowy stol przez co powiekszyc limit miejsc. Pula masters nadal bedzie duza (wieksza niz w poprzednim sezonie), a zarazem zagrac bedzie moglo wiecej osob. Przy 54+3 wolnych miejscach, kazdy spokojnie zdazy sie zapisac Miejmy nadzieje ze stol dojedzie juz na ta niedziele, bo jesli nie to limit zwiekszymy dopiero od next turnieju. pozdro!

  6. #86
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    18
    Jest juz 61 osob, wiec nie wiem, czy i tak kazdy zagra

  7. #87
    Tylko może też tak sie zdarzyć że ci co się zapisali mogą się nie stawić i wtedy będzie lekki przypał

  8. #88
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Huuuu Huuuuu. Aż takiej liczby chętnych to się nie spodziewałem, a zapisy ciągle trwają. Ja w tym tygodniu się nie zjawię (praca). Wiem, że żałujecie . Marzena będzie musiała w niedzielę kogoś innego pomęczyć

    Zachęcam do przyjścia na turniej. Będzie okazja zmierzyć się z naszą lokalną gwiazdą: Adamoooos The Pros'em - zwycięzcą JD Cup II.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia !!!

  9. #89
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Jezeli ktos z zapisanych osob sie nie zjawi to beda wyciagane konsekwencje. Wyraznie zaznaczylem ze do soboty do godizny 20 prosze dac znac, ze nie mozna zagrac wtedy zostanie wykreslony z listy i jego miejsce zajmie kolejna osoba. Licze na dojrzale podejscie do sprawy.

  10. #90
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    18
    Zielony: powiem tylko tyle... sowe znasz?