Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 177
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    O drugi Zielony się pojawił . Mam nadzieję, że grasz trochę lepiej niż ten fish, który nie potrafi zrzucić flushdraw'u .

  2. #42
    Siemka!
    Prawie od 35 lat mieszkam w Ol (z kilkoma przerwami) - ale gdzie do cholery jest ta cala knajpa gdzie mamy grac?
    pozdrawiam

  3. #43
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Przepraszam, edytując pierwszy post musiałem przypadkowo wywalić info o lokalizacji... już poprawione.

    Gramy w Rock Cafe przy ul. Lelewela 4 (stare miasto, w najbliższym sąsiedztwie Boston Pub, w tym samym ciągu kamienic mieści się klub Euforia)

    Nad mapką i dokładniejszymi wskazówkami dla przyjezdnych pomyślę w dzień. Tak na szybko dodam tylko, że lokal jest jakieś 50 m. od Wysokiej Bramy

  4. #44
    Mapy Google wpisac olsztyn ul.lelewela 4 i widac dokladnie gdzie to jest

  5. #45
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Ze wzgledu na baaardzo duzo zaintersowanie liga, rozwazamy zmniejszenie stacka startowego do 7000. Spodziewamy sie okolo 35 osob co mogloby spowodowac, ze turniej potrwa bardzo dlugo. Mimo wszystko 7000 to i tak sporo zetonow w porownaniu z innymi ligami gdzie stack startowy najczesciej wynosi 5000. Struktura blindow jest spokojna i zrownowazona, wiec bedzie mozna pograc dobrego pokera Dozobaczenia w niedziele!!!

  6. #46
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    3
    I ja sie pojawie, fajny pomysł z tą ligą.

  7. #47
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Zapraszam wszystkich na poker.olsztyn.pl

    Stronka odnowiona i imo prezentuje sie naprawde bardzo dobrze. Dzieki Micia! GG!

  8. #48
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    No, no jaka grafika .

  9. #49
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    czekamy na Tamara2:P lool

  10. #50
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Sponsorować nas będzie w dalszym ciągu firma Betsson, szczegóły i update'owany regulamin ligi postaram się podać JUTRO.