Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 177
  1. #71
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez icemario Zobacz posta
    ...mysle ze fajnie by bylo jakby bylo wiecej miejsca...bo moze sie okazac za dwa tygodnie ze przydaloby sie 6stolikow 10 osobowych
    To kup

  2. #72
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    15

  3. #73
    Może korzystając z takiej frekfencji można by zorganizaować jakąś satelitke z rebuyami np. do USOP. Buy in 50 + 1 rebuy + 1 add on To przy 20 osobach zakładając że każdy zrobi add ona i rebuya to daje nam 3 wejsciowki Jak ktos chetny to prosze sie wypowiadać peace

  4. #74
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Wprowadzilsimy juz rejstracje on-line na poker.olsztyn.pl
    jesli macie jakiekolwiek pytania do zapraszam do komentowania. Limit miejsc wynosi 45 osob (+ewnentualnie 3 osoby z waitinglist). Jezli na stronie zapisze sie ponad 45 osob to bedzie mozliwosc dalszej rejetracji. W przypadku czyjejs rezygnacji automatycznie osoba znajdujaca sie na 46 miejscu wskoczy do turnieju. Oczywiscie jezeli ktos nie zdazy sie zapisac poprzez stronke to zapraszam w niedziele do rock cafe przed 11.30 bo zawsze moze sie zdarzyc sytuajca, ze ktos z zapisanych osob nie przyjdzie. Choc tego akurat chcialbym uniknac, dlatego tez wprowadzimy mozliwosc wyrejestrowania sie, a zeby nie blokowac wolnych miejsc.

    Pozdrawiam

  5. #75
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    18
    Erh ostatnie zdjecie to moja przegrana w cashowce puli ponad 2.5bi przy allinach na flopie [coinflip] - Pawel gratz str8flusha

  6. #76
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Paweł jak Ty to robisz, że zawsze jak squeezujesz to trafiasz monster drawy?
    W turnieju również ktoś miał str8 flusha.
    Aha i przydało by się zamknąć rejestrację on-line w sobotę wieczorem, tak aby organizatorzy mogli się odpowiednio przygotować.

  7. #77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    18
    Nie squeezowal, tylko callnal 3beta OOP[*]

  8. #78
    gratulacje Adas Wypas wynik Oby w Budapeszcie tai sam byl

  9. #79
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    18
    1 miejsce najsss

  10. #80
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Witam,
    Dziś zgłosiłem naszemu sponsorowi nicki następujących graczy:

    Nagrody za pierwszy ligowy turniej:
    3. safeti_ 20$
    4. gieremek 20$
    ticket turniejowy estorill live - SickBluffU

    Bonusy 20$ dla nowych graczy:
    Czarus90
    siwekPL
    piotr26grom
    safeti_
    Urbinho
    gieremek

    Pieniądze powinny być na Waszych kontach na dniach. Bardzo mocno przepraszam za opóźnienie. Po pierwsze długo czekałem na zgłoszenia graczy uprawnionych do otrzymania bonusów, po drugie w weekend byłem na JD Cup w Warszawie. Postaram się, żeby w przyszłości cały proces przelewania kaski na wasze pokerowe konta przebiegał sprawniej.

    PS. Jeśli jeszcze ktoś chciałby otrzymać bonus dla nowych zawodników albo należną mu nagrodę (wciąż nie zgłosili się do mnie gracze, którzy zajęli 1 i 2 miejsce w ostatnim evencie), to proszę pisać PW na tym forum. WZGLĘDNIE kontakt na gg: 3550907, czasem trzeba chwilę poczekać zanim odpowiem.

    Pozdrawiam Paweł