Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 177
  1. #11
    ja wole w niedziele a to tylko tylko dlatego ze mam zjazdy ;/ inny dzien mi po prosyu nie pasuje

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Lucas - a jak widzisz kwestię wpisowego? Poza tym jeśli możesz przekaz wszelkie informacje ekipie szachowej i namawiaj ich do udzielania sie na tym forum :]]

    W niedziele nie macie zjazdow na studiach niestacjonarnych, czy po prostu latwiej urwac sie z zajec? Na pewno wezmiemy pod uwage, ze czesc uczy sie zaocznie, ale czekamy jeszcze na wiecej opinii.

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    A) sobota/niedziela godzina 12. Jednak bardziej niedziela ze wzgledu na zaocznych.
    b) 4 Freezy po 30/35zl; 1 rebuy za 15+15 (warto sprobowac czegos nowego); 1 highroller za 50/60zl
    c) po staremu

    Na dzien dzisiejszy dysponujemy 2 stolami pokerowymi na 10 osob. Przydalby sie jeszcze jeden, tak wiec ewentualne wieksze wpisowe o 5zl przez pierwsze 4 turnieje odkladalibysmy na 3 duzy stol. Jeszcze inna opcja jest odkladnie z calej puli nagrod 50zl. Co wy na to?

    A. Wpisowe o 5zl wieksze i zbieramy bardzo szybko na 3 wypasiony stol.
    B. Z puli nagrod zabieramy 50zl (potrafa to troche dluzej)
    C. Nie zbieramy na nowy stol


    Wypowiadac sie
    Ostatnio edytowane przez Zielony ; 12-01-2009 o 12:51

  4. #14
    teraz mam tylko 1 zajecia w niedziele Ale nie wiem jak to bedzie wygladalo po sesji. Dla mnie wszystko pasuje i wpisowe i nowe rozwiazania a nawet zeby uzbierac na stol Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    18
    A] niedziela 12
    B] 40zl, dobry pomysl z 'high rollerem'
    C] Zadnego zmniejszania ani skracania! Mamy jedna z najlepszych struktur ligowych. Kto nie ma czasu, niech sobie odpada wczesniej
    Ostatnio edytowane przez mandzo ; 13-01-2009 o 21:53

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    22
    Z zaocznymi to jest tak (przynajmnej u mnie), ze najciezsze zajecia i przedewszystkim cwiczenia mam w soboty. W niedziele sa to seminarki i wyklady wiec niedziele z regoly sie olewa.

  7. #17
    A.zbierajmy na nowy stół(nawet nie wiedziałem że macie drugi ale trzeci tez sie na pewno pezyda)
    pomysł z rebuyem i high rollerem b.dobry

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    2
    przepraszam ze sie pytam ale jestem nowy.
    zapisy na lige beda na miejscu?
    bo ja i 2 kolesi chcemy pograc z wami
    pasuje nam kazda opcja...ale chyba lepiej niedziela 11:00.
    co do reszty mozemy sie dostosowac do wiekszosci.
    chcemy tylko grac.
    pozdro.ice

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    15
    Myślę, że studentów zaocznych jest zdecydowana mniejszość. Wydaje mi się, że sobota jest optymalnym dniem. W niedzielę zdecydowanie może być mniejsza frekwencja, ze względu na kaca (jak ja zapije napewno nie przyjde :-p).
    Co do blindów wydaje mi się, iż powinniśmy skrócić. Nie może być takiej sytuacjii, że na stole finałowym są osoby prawie że z początowym stackiem. Może przyśpieszmy trochę strukturę / zmniejszmy czas trwania leveli i dajmy troche mniejszego stacka poczatkowego. Uczymy sie oczywiscie, wiec nie podnoszmy drastycznie wpisowego, tylko uczmy sie grac w pokera.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    3
    smiech z tym kacem troszke.

    ja na pewno nie bede w stanie placic po 40zl za turniej a chce grac regularnie. kilku moich kumpli podobnie. rebuye jeszcze przejda ale wpisowe jakie jestem w stanie zaakceptowac to ~30zl