Strona 13 z 26 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 253
  1. #121
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    stworzyc strone internetowa i zedrzec skladki

  2. #122
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    @Pablo

    Naprawdę zdarli, 8,33 zł na miesiąc. Na pewno za tak ogromne pieniądze od każdego członka, utrzymają biuro, zatrudnią pracowników, opłacą rachunki załatwią reklamy, zorganizują turnieje, sponsorują nagrody, etc.

    A co TY zrobiłeś dla rozwoju pokera sportowego w Polsce, oprócz marudzenia ?

    Żal.

    Pozdr
    Reb

  3. #123
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    312
    Nie odrazu Rzym zbudowano... Spokojnie, cierpliwosci... Cos sie dzieje... ale co... moze neidlugo sie dowiemy

    Pozdrawiam

  4. #124
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Z nowości to organizują jakies cykliczne sitngo dla ludzi z biznesu,mediow, polityki - do wygrania "zestaw prawdziwego mezczyzny"
    Poker u Prezesa - Aktualności - Polska Federacja Pokera Sportowego

  5. #125
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
    @Pablo
    A co TY zrobiłeś dla rozwoju pokera sportowego w Polsce, oprócz marudzenia ?
    Nic, gdyz w 99% organizuje i gram live FRG (a to nie "sport" ). W temacie pokera sportowego licze na federacje.
    Ostatnio edytowane przez pablodiablo ; 18-06-2009 o 17:43

  6. #126
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    7
    Dajcie spokój, ten PFPS to lipa i nic wiecej. Słyszałem szumne zapowiedzi, deklaracje i co widze? Za przelaną stówke organizują "pokera u prezesa". rzeczywiście, tak się zmienia złe oblicze tej dyscypliny. Druga sprawa to że słyszałem, że PFPS = Unibet i tyle. Jakoś nie bardzo rozumiem idei reprezentowania pokerzystów przez jeden room, który założył tak naprawdę federacje dla własnych potrzeb marketingowych. Sorry, ze tak piszę, zaraz mnie pewnie wszyscy zj*** ale tak to odbieram. Pozdro

  7. #127
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cóż, że nic się nie dzieje, to fakt. Ale nie trzeba specjalnie zakładać nowego konta, aby napisać powyższe, można pisać z własnego nick'a - śmiało.

    Można też popatrzeć inaczej na Federację i powiedzieć: nikt nie zrobił więcej

  8. #128
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    7
    Dla ścisłości to mam chyba drugie konto z którego nie zabierałem jeszcze głosu w dyskusji i nie pamietam hasła. A powracając do tematu to o PFPS powiedział mi znajomy i nieomal zapisałem się do tej ściemy, tylko "głos rozsądku" powiedział by zaczekać. Jak sie okazuje słusznie bo jak to często bywa, z dużej chmury mały deszcz.

  9. #129
    bosynurek Guest
    na razie rozszerzaja struktury w terenie:
    PFPS rozszerza struktury - Aktualności - Polska Federacja Pokera Sportowego

    trzymam kciuki

  10. #130
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    7
    Ta, to jest akurat info z kwietnia. też trzymam kciuki, bo w końcu ktoś mógłby systemowo podejść do tematu legalizacji pokera. Tylko obawiam się, że "pokerkiem u prezesa" to tego nie da rady osiągnąć. Mam jeszcze kilka innych zastrzeżeń, ale sobie daruje.

    pozdro