Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    Witam Siódmego grudnia doszła mnie informacja że ponoć powstał i został zatwierdzony oficjalnie Polski Związek Pokera Sportowego. jeśli ktoś coś wie niech się pochwali na ten temat bo chetnie by, się zapisał do klubu

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Dla mnie od zawsze skrot PZPS wiaze sie z Polskim Zwiazkiem Pilki Siatkowej

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    PZPS to tak na prawde nie wiadomo co. Z osobami ktore to zalozyly staralismy sie skontaktowac jednak wszelkie proby konczyly sie porazka. Zdaje sie ze celem tej firmy (bo tak to trzeba nazwac sa po prostu dzialania afiliacyjne... Natomiast powstala Polska Federacja Pokera Sportowego. Szczegóły o tym w oddzielnym wątku (zaraz się pojawi tylko dajcie mi chwilę żeby cos tam skrobnąc)
    A co do zamego zwiazku pokera to powstal on w 2007 roku ale od tego czasu nie zrobil ani jednego ruchu majacego promowac nasza gre jako sport...

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Czyli obydwie związki PZPS i PFPS nie mają ze sobą nic wspólnego?
    Moim zdaniem powinniście połączyć siły i stworzyć coś wspólnie.
    Bo narazie powstaje coś w stylu konkurencji i uważam że nie wyjdzie to na dobre promocji pokera, który cały czas jakby nie patrzyć czy jest zainteresowanie czy nie, ale siedzi w podziemiu.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Wiesz ciężko jest połączyć siły z czymś co ma stronę internetową i nic więcej. Próby kontaktu z tym Związkiem były wielokrotnie ale z drugiej strony mamy pustkę... Próby te były jeszcze na bardzo wstępnej fazie pomysłu Federacji.
    Generalnie to wrażenie mamy takie że ktoś coś tam sobie zarejestrował, nazwał a potem zobaczył że sama strona nie wystarczy no i ta organizacja umarła...
    Chcemy aby z Federacją tak nie było. Nie mamy zamiaru konkurować, gdyby ten PZPS się jakoś aktywizował chętnie połączymy siły ale na razie musi nam wystarczyć działająca Polska Federacja Pokera Sportowego

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Kontakt do osoby z tamtego związku :
    Name: przemyslaw kazaniecki
    Organization: przemyslaw kazaniecki
    Address 1: plazowa 1
    City: szczecin
    State: zachodniopomorskie
    Zip: 71-802
    Country: PL
    Phone: +48.503802352
    Fax: +48.124244030
    Email: kazaniecki@web.de

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    To sie skontaktuj a jeszcze lepiej uzyskaj od tej osoby jakies informacje

    Zapewniam Cie ze takie proby byly juz podejmowane pod koniec roku 2007 potem na poczatku 2008, potem w lecie w zeszlym roku...

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Ze mną się taka osoba informowała i mniej więcej tłumaczyła jak to będzie wyglądać, mają z projektem ruszać na początku lutego i szukają przedstawicieli województw. Ale skoro powstał nowy związek-federacja, to już sam nie wiem co teraz szykują. Z tego co mówił również miały być mistzostwa Polski itp. więc wg mnie żeby nie było jaj i dwóch mistrzów Polski, to może Wasz związek powinien się z nimi skontakować zapytać jakie są ich plany perspektywy na przyszłość itp. I coś dziwne że jest tak cicho przez cały czas o tym projekcie bo podobno kilkanaście osób wie coś więcej o tym projekcie.
    Ja mogę jutro zadzwonić i zapytać co chcą z tym dalej robić...
    Ostatnio edytowane przez _BezCenny ; 12-01-2009 o 18:01

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    OK Bezcenny zadzwon jutro i daj znac zeby nie wyszło tak jak mówisz