Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Ja z tymi ludźmi starałem się skontaktować kilkukrotnie. Stowarzyszenie Mariasz również.
    Wszelkie próby kontaktu kończyły się z reguły ciszą, czasem jakąś zdawkową informacją, a potem znowu ściana milczenia. Nikt nie potrafił powiedzieć o celach Zwiazku, jak zostać jego członkiem, kim są ludzie z władz, itp...

    Dlatego powstało PFPS. Nie udało nam się nawiązać współpracy z już istniejącym ciałem, więc dla dobra pokera powstała Federacja, której głównym celem jest przejrzystość struktur i działalność na rzecz dobra sportu, który uprawiamy.

    Z naszej strony sprawa PZPS jest już zamknieta aczkowliek gdyby ktoś z tamtej strony wreszcie postanowił na poważnie zainteresować się swoimi celami statutowymi to jesteśmy otwarci na współpracę...

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    no nic teraz to juz sam nie wiem.
    podsumowują mamy sytuacje trochę taką jak
    Miss Polonia i Miss POlski i teraz bądz tu mądry która ładniejsza
    Koledzy z federacji jeśli macie jakieś namiary na siebie dajcie znać warto by się skontaktować jeśli macie stronę i chcecie zorganizować Mistrzostwa Polski też dajcie znać cokolwiek wiecej niz info o tym że tamci są fe i się nie odzywają, a mogę prosić o linka do tego drugiego wątku