Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    co do H@££INGGOLA tutaj linki do wywiadu z nim i Raszim. w jednym z nich opowiada o swoim samobojstwie

    H@??INGGOL TALKS ABOUT SUICIDE RUMOURS - Two Plus Two Poker Forum
    Ostatnio edytowane przez wesoly_rozpierdalator ; 10-01-2009 o 20:57

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    to sie kurwa pochwale...(chociaz gwiazda nigy nie bylem)....zakladalem sobie w noworocznych zyczeniach(nawet na tym forum)zeby sie ogarnac...to chuj chyba od nowego/prz7yszlego lol...znowu najebany mega gralem i 19k$ w pizde ...ponad pol banku...znowu sie bede jebal przez miecha nl200....kurwa zygam...i jeszfcze na mastersa wlasnie ide wynik murownau loljeli wygram to sie wpisze sorki za zajebanego posta al;e sie jusialem wyplakac przez bchwile...;/juz luz/....z a 23 wawa ja pierdole wygeram i na zero jestem z tego dniaod frekwencji jeszcze zalezy....

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Az sie serce raduje, ze tylko dwoch naszych rodakow przegralo spora czesc swojego rolla. Jestesmy naprawde dobrymi pokerzystami. Trzymajmy tak dalej.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Na ps gra wlasnie H@££INGGOL

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Na ps gra wlasnie H@££INGGOL
    Liczy ze trafi bonusową rękę

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    a co z prahladem friedmanem aka zweig cos dawno nie slyszalem o nim (poza akcentem na wsop ME wtedy co gold wygral: http://srebrne.w.interia.pl , no ale mowimy o grach online) od czasu tych wysokich gierek na primie ktore swoja droga robily na mnie jakos duzo wieksze wrazenie niz teraz 0,5-1k na fulltilcie
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 09-01-2015 o 12:02

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez radek0444 Zobacz posta
    a co z prahladem friedmanem aka zweig cos dawno nie slyszalem o nim (poza akcentem na wsop ME wtedy co gold wygral, no ale mowimy o grach online) od czasu tych wysokich gierek na primie ktore swoja droga robily na mnie jakos duzo wieksze wrazenie niz teraz 0,5-1k na fulltilcie
    niedawno gral pod nickiem poopers, obecnie jako Prefontaine na PS (niedawno miałem z nim sporo ciekawych rozdań)