Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Wlasnie tak mi sie dzisiaj przypomnial H@££INGGOL z PS swego czasu rzadzil na high stakes, ale juz od dlugiego czasu nie widzialem go grajacego. Z tego co widze na sieci pojawily sie nawet pogloski ze popelnil samobojstwo. Ktos wie moze co z nim stalo? Pamietacie innych "starych prosow"? (stary to pewnie cos kolo 2005

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    Najzwyczajniej w swiecie sie splukal. Ale keszcze jakos niedawno widzialem go na nl5k czy tam nl2k

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ta tez bardzo niedawno widzialem go NL5k

    Nie qmam jak majac takiego rolla do tych gier i tyle wygrywajac mozna sie splukac? On przeciez tam kosil dzien w dzien swojego czasu? Poszedl na FTP grac 500/1000 konczac granie 10/20 na PS czy jak:P?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    samobojstwo to raczej w tym sensie ze za wysokie stawki zaatakowal

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Pamiętam kilku turniejowych wymiataczy na PS z tamtego okresu - Purr of Aces, Riverloser, Hamman czy Mariachi. Praktycznie w każdym z większych turniejów ktoś z nich był na FT. Tyle tylko że wtedy w najpopularniejszych turniejach (typu rebuye za 10) grało 400-500 osób. Większość z nich teraz jeszcze gra, ale czasy świetności mają już za sobą.

    Sting

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Był jeszcze gosc ktory mial w nicku cos 779 czy 770, ostro wlasnie w turniejach wyniki robil ... BigSlick779 czy jakos tak
    Ostatnio edytowane przez Doli ; 09-01-2009 o 12:18

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Ciekaw jestem czy znacie kogos z polskich pokerzystow, ktory mial solidny bankrol (chodzi mi o taki +50k$) i sie wyzerowal. Oczywiscie nie podajemy nickow ani dokladniejszych danych o graczu tylko tak ogolnie.

    ps. ja znam osobiscie kolesia co wtopil ok 15k$, ale pewnie daleko mu do najlepszych

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    #7 siebie Chociaż w zasadzie z podobnego rolla niewiele wtopiłem, trochę wydałem, trochę mi z netka ukradli, a to co zostawiłem na grę wydałem na turnieje bo nie chciało mi się grać. Zresztą nadal mi się nie chce ale trzeba zarabiać i się męczę po 2h dziennie na jakiś śmiesznych stawkach,a potem wydaję to na jakieś pierdoły...

    Właśnie apropo tych wtop pokerzystów to wydaje mi się że większość z nich po prostu zaczęła za dużo wydawać (co często widać na różnych blogach). Sam miałem okres że zwykły wypad do Hiltona kosztował mnie kilkaset zł po drodze, albo gdy kupowałem prezenty po kilka tysięcy.

    Ktoś wie co się stało z Tuff fishem?
    Ostatnio edytowane przez Stanko111 ; 10-01-2009 o 03:13

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ja przegrałem ponad 15k$ ale jeszcze gram w miarę spokojnie turnieje + sunday million co tydzień. I nie było to spowodowane nadmiernym wydawaniem, bo rzadko wypłacałem kasę. Myślę, że takie rzeczy się zdarzają i będą się zdarzać. Ale skoro można przegrać 15k$ mając pecha to również łatwo chyba jest wygrać 15k$ mając szczęście? Więc nie ma co się przejmować tylko grać dalej.

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Sam miałem okres że zwykły wypad do Hiltona kosztował mnie kilkaset zł po drodze
    jakim cudem?